Sayfa 190/398 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon
Arama sonucu : 3181 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Seneyi 30 üstünde kapatmalıydı ama son düşüşten sonra toparlanması yavaş oldu, seneye bakacağız artık, olumlu gelişmelerle bu fiyatlar mazide kalabilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. allahtan maliyet düşükde dokunmuyor.

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Seneyi 30 üstünde kapatmalıydı ama son düşüşten sonra toparlanması yavaş oldu, seneye bakacağız artık, olumlu gelişmelerle bu fiyatlar mazide kalabilir.
    Bu sene de şirket özelinde olumlu gelişmeler epey vardı, ben fiyatın baskılandığını düşünmüyorum, ederi bu kadar bence ondan yürümüyor (şahsi amatör fikrim, aman ha).

Demir çelikler toparlanırsa buna da yarar inşallah.

4. her hisse ederinde fiyatlamıyor..ederinde fiyatlasaydı fiyatların çoğu çok daha aşşağılardda olmalıydı.

borsa geleceği fiyatlar denir.

bunun geleceğini çalmışlar bence..

ama biz gelecekde bir gün gelecek deyip bekliyoruz

artık bilanço beklentileri iyi olanlar öne çıkmalı..bu kadar yeter.

tabi bence.

5.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Bu sene de şirket özelinde olumlu gelişmeler epey vardı, ben fiyatın baskılandığını düşünmüyorum, ederi bu kadar bence ondan yürümüyor (şahsi amatör fikrim, aman ha).

Demir çelikler toparlanırsa buna da yarar inşallah.
    Kuzguna yavrusu şahin görünürmüş, biz de katma değeri yüksek ürün, JES, GES, ihracat, vizyona vurulduk, bana göre ederinden uzakta.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    her hisse ederinde fiyatlamıyor..ederinde fiyatlasaydı fiyatların çoğu çok daha aşşağılardda olmalıydı.

borsa geleceği fiyatlar denir.

bunun geleceğini çalmışlar bence..

ama biz gelecekde bir gün gelecek deyip bekliyoruz

artık bilanço beklentileri iyi olanlar öne çıkmalı..bu kadar yeter.

tabi bence.
    son çeyrek bilançosunda artık katma değeri yüksek ürünlerin payı önceki çeyreklere göre artmış olması lazım...çünkü son kaplardan biri sadece bu üründen oluşmuş idi..net kar marjı son çeyrekte daha da artmış olması lazım...demir çelik sektöründen zaten çoktandır pozitif ayrışmış idi...bilanço döneminde daha aktifleşmesini temenni ediyorum..beklentim de bu yönde...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. bu ne iş yahu ?? son 5-10 dakikada çılgınca alıp tavan yaptılar...hayırlı uğurlu olsun..kocaer önümüzdeki yıllarda borsa beni konuşacak mesajını verdi....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 190/398 İlkİlk ... 90140180188189190191192200240290 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •