Sayfa 202/395 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon
Arama sonucu : 3157 madde; 1,609 - 1,616 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. inşallah geride GAP kaldı onu doldurayım demez..

2. https://www.tradingview.com/x/rUehRp2L/

saatlik

mavi tirende gelirse çok üzülürüm..

tabi bence.

3. kocaerde tavanı birileri bozdu...şimdilik muthiş bir mücadele var...tavanı bozmasına üzüldüm doğrusu...ben yarın da tavan yapabilir düşüncesindeydim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    kocaerde tavanı birileri bozdu...şimdilik muthiş bir mücadele var...tavanı bozmasına üzüldüm doğrusu...ben yarın da tavan yapabilir düşüncesindeydim...
    Her seferinde hevesimizi kursağımızda bırakıyor, tam da istikrarlı fiyatlar diye düşünmüştük ki yine içine ettiler.
    Şimdi sondajdan fışkırsa bile tereddütte bırakacak, iyi şirket kötü tahta.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. belki kapanışta tavan olur

ama bende hayal kırıklığı oldu

normal işlem gününde bunu yapsa tamam

ama bu haberle bu hareket beni hayal kırıklığına uğrattı

beklemeye devam.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Her seferinde hevesimizi kursağımızda bırakıyor, tam da istikrarlı fiyatlar diye düşünmüştük ki yine içine ettiler.
    valla ben de çok şaşırdım...açıkçası hayal kırıklığına uğradım....ama yine de moral bozmak yok..yola devam..kocaer iyi yolda devam ediyor...bir gün tavan tavan gittiğini de bu dünya gözüyle elbet göreceğiz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. şu satışı yapan baskıcılar inşALLAH ellerindeki hisselerinden olurlar...sürekli baskı baskı...ben bile bazen artık traderliğe soyunacam diyorum..

8. Şimdi sizin şirkete çok kaliteli bir haber gelmiş ve zaten şirketinizin kalitesi ortada. Benim anlamadığım yatırımcı olduğunu iddia edenler neden fiyat takip ederler ? Hele hele dün akşam gelen haber sonrası neden fiyat takip edip anlık ruh hali değişkenliği gösteriyorsunuz ? Bu sözüm değer yatırımı yapan vadesi uzun olanlara.

Kaliteli ve geleceği çok parlak şirketlerde mal şayet toplanmamış ise her film fırıldağı fiyat üzerinden algı yaparak çevirirler. Bunu hepimiz biliriz.

Haa yok ağzı uzun vadeci muhabbeti yapıp özünde kısacı olanlarınız varsa kimsenin içini göremiyoruz elbette bilemem.
    Az insan çok huzur

Sayfa 202/395 İlkİlk ... 102152192200201202203204212252302 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •