Sayfa 258/395 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon
Arama sonucu : 3158 madde; 2,057 - 2,064 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. tey tey tey 50 barajını devirdik

birdee barajın üzerinde kalırsak

güzel balık tutulur..

2. 50'li rakamlar hayırlı olsun, bilançoya kadar buraya geleceğini hesap ediyorduk ve geldik.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    50'ye dayandık maşallah, 45-50 bandında biraz dinlen dedik ve o istikamette devam ediyor ama sanki aceleleri varmış gibi.
    dolar bazlı zirvesini geçince agresifleşti...sanırım dolar bazlı çanak katlamasını yapacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. eğer dolar bazlı grafiğine göre hareket ediyorsa ??? (ki satışlarının dolar bazlı olması,global konjöktürün demir çeliklerin lehine dönmesi ,katma değeri yüksek ürün üretiminin artması,suudi arabistan projesine tedarik ihtimali ve jes satntralinin karlılığı artıracak olması ) gibi faktörler dolar bazlı hareket etmesini gerektiriyor...o durumda asıl hedef 1,39x2= 2,78 dolar x31 tl =86 tl ilk hedef konumuna geliyor....

doların önümüzdeki aylarda biraz daha yükseleceğini varsaydığımızda kabaca ana hedef 100 civarları olabilir...önümüzdeki zaman sürecinde bu beklentileri ile ilgili somut haberler geldiğinde hedefine odaklanabilir...

bu sadece bir ihtimaldir arkadaşlar...bakalım tl bazlı mı hareket edecek yoksa dolar bazlı mı ?? yabancıların da pozisyonlarının artması bana dolar bazlı hareketin daha mantıklı olacağını söylüyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dolar bazlı zirvesini geçince agresifleşti...sanırım dolar bazlı çanak katlamasını yapacak...
    Pek teknik bakmıyorum ama olabilir, olası beklentileri fiyatlamaya başlamış da olabilir.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. evet bu güne kadar ağırlıklı olarak tl bazlı baktık hisseye ama artık tahtanın ağa babaları yabancılar (citi)...artık onun bakış açısına göre hareketlerin şekilleneceğini düşünüyorum...çünkü yabancılar daha çok doları baz alırlar...tüm hesapları dolar ile...sabır sabır sabır...

7. Selamlar ağalar. Uzun zaman sonra bir hissede kar ediyorum hehehe Bank of alımları ile çıkması dışında korku yok. Umarım +8 den falan bosaltmaz adiler anlık 51.3

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Selamlar ağalar. Uzun zaman sonra bir hissede kar ediyorum hehehe Bank of alımları ile çıkması dışında korku yok. Umarım +8 den falan bosaltmaz adiler anlık 51.3
    Biraz kar edince yine sana cesaret gelecek ve ardından yine hareketli hisselerde macera arayacaksın...ve orda yine tokadı yiyip tekrardan kocaere çok daha yüksek fiyatlardan geleceksin..

Uzun vadeli yatirimciligi içine sindirmemiş her yatırımcının davranış şekli budur...bunu kendimden biliyorum ..

Sayfa 258/395 İlkİlk ... 158208248256257258259260268308358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •