Sayfa 268/398 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon
Arama sonucu : 3181 madde; 2,137 - 2,144 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    bende trade yi bıraktım son 20 gündür..sat kolayda al'da terste kaldım bir kaç sefer yukarıdan yerine koydum..
    isabetli bir karar almışsın dostum..tebrikler...kocaerin en heyecanlı dönemlerine geldik...trade etmek artık büyük risk..citi serseri lotların çoğunu toplamış ve şimdi de gaza basıyor...bu güzel beklentileri maximum değerlendirecekler..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. sanırım 59,15 te tavan olmuşuz... 70 tl ye az kaldı..müzikal dostumuzu 2025 te kocaerden yollayacağımızı düşünüyordum galiba çok da fazla geçmeden belki de bu hafta yolcu edeceğiz gibi.... müzikal dostum sözünde duracak mısın acaba ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Bu hızlı çıkışın sebebi nedir acaba, aslında çok abartmadan, dikkat çekmeden yürümesini beklerdim, bazı duraklarda dinlenmesini ama birilerinin aceleleri var galiba.
    Hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bu hızlı çıkışın sebebi nedir acaba, aslında çok abartmadan, dikkat çekmeden yürümesini beklerdim, bazı duraklarda dinlenmesini ama birilerinin aceleleri var galiba.
    Hayırlı olsun.
    Hikayesi güzeldir dostum ...bu hikaye öyle kolay kolay olmaz hisselerde..

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Hikayesi güzeldir dostum ...bu hikaye öyle kolay kolay olmaz hisselerde..
    Ondan hiç şüphe yok zaten dostum, bir çok hikayesi var, zamanla fiyatlayacağı beliydi, son günlerdeki hareketler biraz fazla hızlı geldi bana.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ondan hiç şüphe yok zaten dostum, bir çok hikayesi var, zamanla fiyatlayacağı beliydi, son günlerdeki hareketler biraz fazla hızlı geldi bana.
    657 milyonluk sermaye Kocaer gibi bir şirkete düşük kalıyor..yatirimcilar da artık milyoner oldular..bir de hissede iyicene toplanınca sığ bir hisse gibi agresif olması normal..ama doğruya doğru ben bu tür çıkışları 2025 yılında bekliyordum..yalnız bu çıkışlardan da kormuyorum...hatta çok da hoşuma gidiyor...geldiğim hisselerin neler yaptığını tskip eden dostlarimiz biliyorlar..yani alışığım bu tür hareketlere...kekonun olduğu yerlerde bunlar normal...

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yazık oldu temettücülere...bir yıl boyunca %10-20 temettü için bekliyorlar ama paraları %100 enflasyon ortamında değer kayıp ediyor....önemli olan büyüme hissesinde temettü almaktır...hisse enflasyon oranında artmalı , temettüsü de ekstradan cepte kalmalı...bunu yapamayan hissede temettü beklemek mantıksızdır...kocaeri alırken hep bunları göz önüne alarak aldım...bunu da forumda defalarca anlattım...

kocaerin fiyatı 30 tl civarlarında iken 2024 yılında 60 -70 tl ye gelmesi ,enflasyon karşısında beni ezdirmeyecek bir primdir demiştim...temettüsünü de yan cebime koymaya niyetim vardı...çok şükür henüz şubat ayında 60 lara dayandık..
    95 yılından beri bistte'yim,sorsalar şu yukarıdaki paragrafınız borsanın özeti derim..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sanırım 59,15 te tavan olmuşuz... 70 tl ye az kaldı..müzikal dostumuzu 2025 te kocaerden yollayacağımızı düşünüyordum galiba çok da fazla geçmeden belki de bu hafta yolcu edeceğiz gibi.... müzikal dostum sözünde duracak mısın acaba ??
    Önce bir olsun da. Sözüm söz, merak etme

Sayfa 268/398 İlkİlk ... 168218258266267268269270278318368 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •