Sayfa 274/395 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon
Arama sonucu : 3157 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Ereğli Nokia Kcaer ise Apple gibi takılıyor. Çağa uygun üretim yapmak lazım demek ki
     Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Cante cwene düştükçe Kcaer oranin zararlarini karsilamaya çalışıyor benim. Allah razı olsun kcaer. Dumanin daha gür tütsün. Teknikci arkadaş 2.2 dolar demişti. Yarın orayı görünce ne yapar sizce ?
    Iki sene sabret 500 tl den satarsin. 30tl maliyetle tasimaya devam bakalim kisa vade de neler gorecegiz.

An itibari ile Tavan dan islem goruyor. 65,05₺.

Tavanda bekleyen lot sayisi 5241000 lot emir sayisi 1255.

2.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    sn keko bizim urfada tek çocuklu ailelere aile gözü ile bakılmıyor ,dolayısıyla ikinci bir bebek üzerinde çalışma bekliyor senden hisse.net kabilesi
    elimde üç hisse var biliyorsunuz....kocaer...atatp...berkosan..bunları n bence gidecek yolları hala var...uzun vadeli hisseler bunlar...yalnız bu hisselerden dökülen takipçi dostlarımın yeni hisse talepleri oluyor...bu aralar bana bu isteklerini sürekli iletiyorlar...şu anda tam anlamı ile inceleyip içime sinen bir hisse yok dostlar..eğer yeni bir bebek bulursam buradan ve twiteer hesabımdan paylaşırım dostlar...fiyat konusunda ise merak etmeyin...her türlü benden ucuza alırsınız... bu güne kadar da hep böyle oldu...

bakalım nasipte daha neler olacak ??? sabır sabır sabır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Iki sene sabret 500 tl den satarsin. 30tl maliyetle tasimaya devam bakalim kisa vade de neler gorecegiz.

An itibari ile Tavan dan islem goruyor. 65,05₺.

Tavanda bekleyen lot sayisi 5241000 lot emir sayisi 1255.
    maşALLAH...çok güzel bir performans...emeği geçen herkese teşekürler....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Yüzmeyi unutmuşum, ders almaya başladım dün akşam. Sabırsızlıkla gemiden itilmeyi bekliyorum
    o zaman yarına hazır ol dostum.. yalnız bana bir yardımcı lazım....tek başıma koca bir adamı gemiden atamam..bawer de pek istekli görünmüyor..iki gündür söylememe rağmen ondan ses seda yok... bana yarın bir tane yardımcı lazım..

senin sözünde durman lazım dostum.....hani çok zaman aradan geçseydi de belki unutur görmemezlikten gelirdik ama daha bir kaç iş günü önce 70 tl ye gelse satar çıkarım demiştin..o yüzden de sözlerin hala taze...

seni atmazsak kocaerin olası bir düzeltmesinde gelir burada kafamızı ütülersin...yok efendim kocaer bu kadar etmiyormuş...yok siz çok abatıyorsunuz ...yok ben sektöre hakimim ben sattım dersin.... yatırımcı arkadaşlarda moral bırakmazsın...

bir de forumda tek muhalif sensin...senden de kurtulduk mu biz ve cemaat kendi kendimize çalar oynarız..bol bol füzeleri havaya yollarız...

5. bu arada tavana yazmıştım gitti malım bakalım al'a fırsat verecekmi

6. bankof alışları dizmiş inci gibi..

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    o zaman yarına hazır ol dostum.. yalnız bana bir yardımcı lazım....tek başıma koca bir adamı gemiden atamam..bawer de pek istekli görünmüyor..iki gündür söylememe rağmen ondan ses seda yok... bana yarın bir tane yardımcı lazım..

senin sözünde durman lazım dostum.....hani çok zaman aradan geçseydi de belki unutur görmemezlikten gelirdik ama daha bir kaç iş günü önce 70 tl ye gelse satar çıkarım demiştin..o yüzden de sözlerin hala taze...

seni atmazsak kocaerin olası bir düzeltmesinde gelir burada kafamızı ütülersin...yok efendim kocaer bu kadar etmiyormuş...yok siz çok abatıyorsunuz ...yok ben sektöre hakimim ben sattım dersin.... yatırımcı arkadaşlarda moral bırakmazsın...

bir de forumda tek muhalif sensin...senden de kurtulduk mu biz ve cemaat kendi kendimize çalar oynarız..bol bol füzeleri havaya yollarız...
    Sen beni hiç anlamamışsın sevgili keko Muhalif adam hisse tutar mı?

Beni atmaya sizin gücünüz yetmez, ben düşmek istersem düşerim. Ama sözüm söz, kıvırma yok. Yarın ola hayrola diyerek yüzme dersime geri döneyim

8.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Sen beni hiç anlamamışsın sevgili keko Muhalif adam hisse tutar mı?

Beni atmaya sizin gücünüz yetmez, ben düşmek istersem düşerim. Ama sözüm söz, kıvırma yok. Yarın ola hayrola diyerek yüzme dersime geri döneyim
    biliyorum dostum kimse seni zorla atamaz...espri yapıyoruz...umarım kızmıyorsundur...tüm ortaklara başarılar diliyorum...ama yine de merakımdan sormak istiyorum...ederi 60 tl dir ama ben 70 tl den satarım demiştiniz..gerçekten de satacak mısınız ?? seni forumlardan tanıdığım kadarıyle tecrübeli ve prensip sahibi birisiniz...buna istinaden soruyorum...biliyorum çok özel bir soru oldu...istiyorsan cevaplamayabilirsin....

Sayfa 274/395 İlkİlk ... 174224264272273274275276284324374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •