Sayfa 3/363 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 2897 madde; 17 - 24 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. uzun vade çok yüksek potansiyeli olur ama nere düşer çıkar bilemem .bilanço mükemmel.

2. Nasıl bir kanı bozukların eline düştük.

3. Çoook uzun vadeli düşünenler için güzel bir kağıt..ama kısa vadede pek bir fırsat görmüyorum zaten halka arz fiatı ederinin çok üzerinde olduğunu düşünüyorum. Çok borçlu şirket.. Devamlı rusya dan ucuz demir çelik geliyor..Bunların işi zor..

4. İtina ile yontulmuş ham çelik maşallah hiç eğilmiyor. Öztürk Serengil tabiriyle bildiğin Roma mızrağı. Haşşırt Dı blak...
    Yatırım tavsiyesi değildir

Hadi artık senin günün olsun

6. Kapanıştaki alımlar iyiydi.
    Haftaya güzel bir başlangıç yapacaktır.

7. Patron halka arzda satamamış elde kalan kağıtları hisse her çıkışa başladığında QNB finans tan veriyor....yani Kocaer Çelik tahtada halka yeni yeni arz oluyor..

8. bilanço tek kelime ile harika..bukadar iyi beklemiyordum..24.ml.$ iş diyo % 180 bedelsiz diyo..Qnb basıyo diye almadık. ama yabancı takasa değil kara bakıyor..solarcılara demir satcam diyo,ege endustri yolunda bu..Qnb de satışı azalttı ..belki kalanı satmaz...

alan alır satan satar ama bilancoya ben baktım ben cok beyendim. uzun vadede ege endüsti potansiyeli var ..

Sayfa 3/363 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •