Sayfa 303/400 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon
Arama sonucu : 3194 madde; 2,417 - 2,424 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bu kılıç en kısa sürede kafamızdan çekilmeli..piyasanın en sevmediği şey belirsizliktir...umarım en kısa sürede bu netleşir..
    Aynen, patron bu konuda niyetini beyan etmeli, bu belirsizlik ve korkuyla kimse girmez hatta olan da tedirgin olup kaçıyor, bir çok beklentinin önüne geçti, %50 kapasite artışı haberi ile hissenin eksi olması bunun göstergesi, belirsizlik bitmeden takip de anlamsız.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    10 ayda 17,5 tan buralara geldik dostum...çıkarken bozulmamış ise ufak düzeltmelerde ise hiç bozulmamıştır patron..arzdan sonra da çok iyi çıkmıştı..kocaer patronu çok sevilen ve saygı duyulan biri...bence şirketi büyütme derdinde....sıkıntı görmüyorum..
    Anladım abi de geçen gün msciye girecek gün 2 M alım olacak dendi son saatte 12 M lot satışı. Dün harika haberle +2+3 açıp endeks de çıkarken salması manidar geldi.bu da mı gol değil diyeceğim bir hisse olarak düşünürken bunun benzerlerini olumsuz anlamda tecrübe edince sinirlendim abi ;) neyse gübreye devam

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Aynen, patron bu konuda niyetini beyan etmeli, bu belirsizlik ve korkuyla kimse girmez hatta olan da tedirgin olup kaçıyor, bir çok beklentinin önüne geçti, %50 kapasite artışı haberi ile hissenin eksi olması bunun göstergesi, belirsizlik bitmeden takip de anlamsız.
    doğrudur dostum..bu belirsizlik tüm beklentilerin önüne perde gibi geçti...gölge yapıyor...yatırımcı ürküyor...bence çok fazla miktar da değil..ama netleşmesi lazım....dün de söylediğim gibi benim beklentim 50-55 aralıklarından kurumsal bir yatırımcıya toptan satımdır...bu yapılırsa tahta rahatlar...alan kişi de her türlü istediği fiyattan satabilir...talep yüksektir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    doğrudur dostum..bu belirsizlik tüm beklentilerin önüne perde gibi geçti...gölge yapıyor...yatırımcı ürküyor...bence çok fazla miktar da değil..ama netleşmesi lazım....dün de söylediğim gibi benim beklentim 50-55 aralıklarından kurumsal bir yatırımcıya toptan satımdır...bu yapılırsa tahta rahatlar...alan kişi de her türlü istediği fiyattan satabilir...talep yüksektir...
    Siz de biliyorsunuz zaten tecrübe der ki hiç bir şirkete aşık olma, bazen her şey mükemmelken, tıpkı Kcaer'de olduğu gibi hiç hesapta olmayan bir durum ortaya çıkabiliyor, çalışmadığımız bir yerden sorunlar çıkabiliyor, eee o kadarını da bilsek zaten ne işimiz var borsada.
    Onun için hangi şirket olursa olsun şahsen ben riski de hesaba koyarak poz alıyorum, geçen hafta 70 civara alan varsa ne yapsın şimdi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. keko üstad acaba satıldığı fiyata düşmesini mi bekliyorlar açıklama yapmak için?

6.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    keko üstad acaba satıldığı fiyata düşmesini mi bekliyorlar açıklama yapmak için?
    Henüz satış olmadı. Satabilmek için dönüşüm haberi düştü. Bugün itibariyle her an satabilir. Belki de seneye satar. Ama bu kılıç üzerimizde devam ediyor. Dün kapanışta yüzde 2 ye yakın saldı bugün +4 ten -2 ye geldi. İnanılmaz. Bir de 12 M satsa herhalde nereye inecek

7. *güvenmeye (kocaere)devam diyecekke bir gübre çıkmış))

8.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    keko üstad acaba satıldığı fiyata düşmesini mi bekliyorlar açıklama yapmak için?
    benim aklımdan bu geçiyor...sanki sattıkları fiyata düşmesini istiyorlar görünüyor...veya birileri bu fiyatı öğrendi yüksekten almak istemiyorlar...bakıp göreceğiz..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 303/400 İlkİlk ... 203253293301302303304305313353 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •