Sayfa 327/392 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon
Arama sonucu : 3129 madde; 2,609 - 2,616 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    buradaki arkadaşlardan rica ediyorum benim ile ilgili yapılan eleştirilere benden başka kimse cevap vermesin...çok şükür bizim ömrümüz bu forumlarda geçti..neyin ne olduğunu çok iyi biliyorum...kendi kendime yeten biriyim...kimseye ihtiyacım yok...
    Senin ekip şu an Megmt sayfasında zaten.Orada mesai bitince gelirler ancak .

Sen giderken ben geliyordum güzel kardeşim..

Hadi yolun açık olsun .

Başka yerden çıkmaz inşallah diyeyim..Bu da son lafımdır ...

2.  Alıntı Originally Posted by xweser Yazıyı Oku
    Keko pazarlaman bitmedi mi? Ne zaman kaçıyorsun buradan da.
    Önceden ben de öyle sanıp kalbini kirmistim inanin Kekoyu dinlesem hem zengin hem de mutluydum. Bence biraz önyargı olmuş. Giriyorum dediğinde girip de zarar eden hickimse görmedim ki zarar da edilebilir bu piyasada . Bence herkes fikrini yazabilmeli tabii saygı sınırları içerisinde. Kişisel olarak da Keko bence efsane bir adam.

3. Kcaer bugün yine yukarı gösterip aşağı boşaltacak gibi hissediyorum. Anlık 51?35 TL... 10 M artıda görünüyor ama kim aldığı belli değil benim sistemde

4. Patronun kote başvurusu sonrasında da bilançoyu bahane ederek tepeden 20 lira geri geldi hisse.
    Patronun satışa koyduğu malları da bu hengamede adresine gitse de kara bulutlar dağılsa artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Kcaer bugün yine yukarı gösterip aşağı boşaltacak gibi hissediyorum. Anlık 51?35 TL... 10 M artıda görünüyor ama kim aldığı belli değil benim sistemde
    satılacak lotları galiba birileri özel emir ile aldı...50-55 aralığında alırlar tahmininde bulunmuştum..galiba öyle oldu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Senin ekip şu an Megmt sayfasında zaten.Orada mesai bitince gelirler ancak .

Sen giderken ben geliyordum güzel kardeşim..

Hadi yolun açık olsun .

Başka yerden çıkmaz inşallah diyeyim..Bu da son lafımdır ...
    ben hem buradayım hem megmtdeyim hem berkosandayım hem de pltur dayım...isteyen de istediği yere gidebilir...ben kimsenin bekçisi değilim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Patronun kote başvurusu sonrasında da bilançoyu bahane ederek tepeden 20 lira geri geldi hisse.
    Patronun satışa koyduğu malları da bu hengamede adresine gitse de kara bulutlar dağılsa artık.
    Ve hisse de 20 lira yukarı gitse ;)

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    satılacak lotları galiba birileri özel emir ile aldı...50-55 aralığında alırlar tahmininde bulunmuştum..galiba öyle oldu...
    İnşallah bitsin bu stresimiz

Sayfa 327/392 İlkİlk ... 227277317325326327328329337377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •