Sayfa 332/397 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon
Arama sonucu : 3174 madde; 2,649 - 2,656 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

dünki takas da qen fnanas yatırım dan iş yat virman olduğunu gösterdiler bugün de qen finans yat kendi arasında satıp almış gibi gösterdi . y t d
    istedikleri kadar oynaşsınlar...bu hisseleri de satıp ****** olup gitsinler... bakın bu sabah bana sataşanların etkileri hemen görünmeye başladı... ağzım şimdiden bozuldu...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    49.96 kademesinden 7.400 milyon
    49.50 kademesinden 1 milyon
    49.42 kademesinden 1 milyon
    49.40 kademesinden 1 milyon
    49.3000 kademesinden 1 milyon
    49.00 kademesinden 1 milyon

Blok işlemler, küsuratları yazmadım, detaylı bakan varsa paylaşsın lütfen.

Şirket bir KAP atmalı artık, onu da çok görmeyin.
    Mal tahtada satıldı. Akşama açıklaması düşer.

3. Fiyat 49,71

4.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Mal tahtada satıldı. Akşama açıklaması düşer.
    bakalım alanlar satacak mı ?? satarsa ?? nerelerden satarlar ??sabırla bekliyoruz....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. Güzel fiyattan satmış. Bakalım ikinci satışının fiyatı ne olacak.

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bakalım alanlar satacak mı ?? satarsa ?? nerelerden satarlar ??sabırla bekliyoruz....
    Bu iskonto ile kimse o kadar malı almaz. O mal operasyonun parçasıdır. Daha önce de yazdım bu konuyu. Satılacak mal bitene kadar operasyon devam eder.

7. bu arada https://www.hisse.net/topluluk/showt...58147&page=818 burada cümbüş olacak arkadaşlar...ben bir süreliğine oraya da misafir olacağım...çok hoşuma giderse kalıcı olarak kalırım...bir çeşit davetsiz misafir...eğlenmek isteyenler izlemeye gelebilir...kekonun hiç görmediğiniz yüzüne şahit olacaksınız... geçmişte çok yaşadığım şeyleri tekrardan yaşayacağım..bunun için de biraz heyecanlıyım doğrusu...

8. Dışarıdan %10 komisyon dahi alsalar (kesin almışlardır) bu fiyata o mala kimse girmez. Giren olduysa zaten ufak adamdır, kaale almaya gerek yok.

Sayfa 332/397 İlkİlk ... 232282322330331332333334342382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •