Sayfa 343/398 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393 ... SonSon
Arama sonucu : 3181 madde; 2,737 - 2,744 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. bizim patron yarın saat 14:15 te bloomberg tv ye çıkacak...bakalım neler söyleyecek...??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    bizim patron yarın saat 14:15 te bloomberg tv ye çıkacak...bakalım neler söyleyecek...??
    Şirketteki payını azaltmakla meşgul bir patron ne diyebilir ki, şirketin geleceğine güveni varsa neden azalttıyor payını, önce onu bir izah etmeli ki bizim gibi şirketin faaliyetlerine ve vizyonuna aşık olan yatırımcılar huzurla beklesin hissede.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirketteki payını azaltmakla meşgul bir patron ne diyebilir ki, şirketin geleceğine güveni varsa neden azalttıyor payını, önce onu bir izah etmeli ki bizim gibi şirketin faaliyetlerine ve vizyonuna aşık olan yatırımcılar huzurla beklesin hissede.
    x 'ten yayını soru bombardımanına tutalım ve bu vasat adamı deşifre edelim arkadaşlar..yoksa koç'un ceo 'su gibi kasılır durur..sn keko bir soru metni hazırlarmısın ?.

4. Tahtada epey zamandır yani patron satım haberinden sonra garip hareketler oluyor, her gün biraz yükseltip akşama kadar da satış yaparak günü en düşükten kapatıyor, kim yapıyor niye yapıyor bunlara bir yaptırım uygulanmalı, dün karanlık odada 30 kademe aşağıdan kapatması da buna dahil.

5.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    x 'ten yayını soru bombardımanına tutalım ve bu vasat adamı deşifre edelim arkadaşlar..yoksa koç'un ceo 'su gibi kasılır durur..sn keko bir soru metni hazırlarmısın ?.
    1-kocaerin düşüşü nereye kadar sürer , şirket olarak bir tedbir düşünüyor musunuz ??
    2-patronun 12,5 milyonluk hisse satışı şartmıydı ?? neden piyasayı bozdunuz ?
    3-suudi arabistandaki projeden herhangi bir sipariş gelecek mi ?? gelirse tahminen ne zaman ??
    4-jes santrali ile ilgili gelişmeler nelerdir ?? şirketimizin bu yatırım ile ilgili finansal olarak bir sıkıntısı olabilir mi ??
    5-gelecek ile ilgili beklentileriniz nelerdir ?? ciro ve kar artışını ön görüyor musunuz ??
    6-jeotermal tarıma ne zaman başlanabilir?? sodalı içecek işine de yatırım yapar mısınız ??
    7-demir çelik sektörünün geleceği nasıldır...şirketimizin bundan sonraki çeyreklerdeki kar marjını nasıl bekliyorsunuz ??

benim ilk olarak aklıma gelenler bunlar...aslında çoğu şeyi de tahmin ediyoruz ama yine de bu sorular ve benzerleri sorulabilir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    1-kocaerin düşüşü nereye kadar sürer , şirket olarak bir tedbir düşünüyor musunuz ??
    3-suudi arabistandaki projeden herhangi bir sipariş gelecek mi ?? gelirse tahminen ne zaman ??
    4-jes santrali ile ilgili gelişmeler nelerdir ?? şirketimizin bu yatırım ile ilgili finansal olarak bir sıkıntısı olabilir mi ??
    5-gelecek ile ilgili beklentileriniz nelerdir ?? ciro ve kar artışını ön görüyor musunuz ??
    6-jeotermal tarıma ne zaman başlanabilir?? sodalı içecek işine de yatırım yapar mısınız ??
    7-demir çelik sektörünün geleceği nasıldır...şirketimizin bundan sonraki çeyreklerdeki kar marjını nasıl bekliyorsunuz ??

benim ilk olarak aklıma gelenler bunlar...aslında çoğu şeyi de tahmin ediyoruz ama yine de bu sorular ve benzerleri
    sorulabilir...
    sorular harika ; bu soruların dürüst yanıtları aslında şirketin gerçek bilançosu gibi..ama ben ilk iki soruyu öncelikli soralım derim,en azından ben öyle yapacağım..çünkü son bilançodan sonra artık şirket ucuz degil..

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku

benim ilk olarak aklıma gelenler bunlar...aslında çoğu şeyi de tahmin ediyoruz ama yine de bu sorular ve benzerleri sorulabilir...
    İlk iki soru diğer tüm gelişmelerin önüne geçti maalesef, patron hareketlerinin konuşulacağı bir şirket olmak için neden çaba harcıyorsunuz.

8.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    sorular harika ; bu soruların dürüst yanıtları aslında şirketin gerçek bilançosu gibi..ama ben ilk iki soruyu öncelikli soralım derim,en azından ben öyle yapacağım..çünkü son bilançodan sonra artık şirket ucuz degil..
    bilançosu pek parlak gelmedi ama diğer soruları sorarak sonraki bilançolar hakkında fikir sahibi olabiliriz..o yönden de diğer sorular da gelecek açısından önemli...

Sayfa 343/398 İlkİlk ... 243293333341342343344345353393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •