Sayfa 346/398 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396 ... SonSon
Arama sonucu : 3178 madde; 2,761 - 2,768 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. İki seferdir tavanı alıp dönüyor, kim alıyor kim satıyor acaba.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Emtia rallisi beklenenden önce mi başladı acaba
    Görünen köy kılavuz istemez arkadaşlar...benim iki üç ay sonra çoşku başlar dediğim olay gerçekleşecek ise bazı babaların şimdiden pozisyon almaları normal...gerçi ben onlardan çok önce pozisyon aldım...ama tilkinin eninde sonunda hangi dükkana geleceğini tahmin edebiliyorum...dikkat ettiğim bir kaç hissede de bu beklentinin alındığı izlenimi edindim..bu beklentinin alındığının netleşmesi için için piyasadan bu sektörün pozitif ayrışması lazım...bunun da ilk işaretleri gelmeye başladı...

bu ralli olduğunda öyle %40-50 lik çıkışlar olmayacak...bazı hisselerde 2-5 katlık çıkışlar bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. geçen hafta tüm hisselerim düşüyordu bu yüzden de bazı arkadaşlar kekonun üzerine oynuyorlar demeye başlamışlardı...oysa gerçek bu değildi arkadaşlar...geçen hafta bist 30 hisselerine alış geliyorken yan tahtalara satış geliyordu...yani piyasanın dinamikleri buna neden olmuştu..bu gün de neredeyse ilgilendiğim tüm hisseler tavan veya tavan potasında....

esasında mümkün olduğunca piyasayı okumaya çalışıyorum...doğru sektör ve doğru hissede pozisyon alınca ister istemez hisse gidiyor...yani beni dökmek için çok büyük çaba gerektirir ki buda oyuncuların işine gelmez ve baltayı kendi ayaklarına vurmaları anlamına geliyor....yani üzerime oynayacak alan bırakmıyorum...akan suyun yönüne göre gidiyorum...ters bir şey yapmıyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. Demir çelik ürünlerinde İsraile kısıtlama getirildi kcaerin İsraile ihracı varmı

5. Sn. Turquaz son durum nedir, yüzeysel olarak bakınca 55.75 - 56 direnç bölgesi sanki, dünkü alıcılar bugün ne yapacaklar göreceğiz.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by Berber Yazıyı Oku
    Demir çelik ürünlerinde İsraile kısıtlama getirildi kcaerin İsraile ihracı varmı
    kocaer çok ülkeye ihraç eden bir şirket ama açıkçası ülkelerin tek tek isimlerini bilmiyorum...hükümet bence göstermelik bir karar aldı...güya ambargoya katılıyoruz imajı vermek istiyor ama samimi değil...vatandaş israille ticarete tepkili...bu tepkiyi hafifletmek için yapılan bir düzenleme...

7. Teşekkürler keko

8. Arkadaşlar iyi gidiyoruz yorumu olan yokmu

Sayfa 346/398 İlkİlk ... 246296336344345346347348356396 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •