Sayfa 98/398 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon
Arama sonucu : 3182 madde; 777 - 784 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    çok güzel hedefleri olan kendi alanında vasatlıktan ayrışmış , ticari bağlantılarını kurmuş güzel bir şirket ... bende sanayi olarak tüpraş aksa şişe(işc üzerinden) olduğundan fazla da ağır sanayi olmasın diye almadım ancak insan görünce ülkesi için seviniyor ... emek veren yöneticilerinin çalışanlarının ortaklarının yolları açık olsun inşallah ...
    böyle güzel şirketler halka arz olmaya devam etmeli ...bist borca batık, yatırım yapmayan, kısır şirketlerle uğraşacağına böyle katma değerli ürünler üreten şirketlerimizi borsaya çekmeye çalışmalı... sonra marka değeri marka değeri diye yırtınıyoruz her ortamda ... kesinlikle ytd

https://www.youtube.com/watch?v=7ayPPRJYujM
    çok ağır sanayi de çok zor hareket ediyor...hem büyüme hissesi olsun ,hem sığ olmasın ,hem güzel beklentileri olsun gibi gerekçeler ile girmiştim..iyi de yaptığımı düşünüyorum..ilerisi daha da güzel olacağına inanıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

https://twitter.com/adnandalgakiran/...wZkjuKyJA&s=19

Çok haklısınız sayın bawer... adnan dalgakiran da eğer katma değerli üretime yonelmezsek dusuk seviye teknolojide çin in ölçek ekonomisi ucuz işgucu gibi avantajlardanyararlanarak bize ekmek bırakmayacağını belirtmiş.... saygılar
    yazdıklarım tamamen kişisel yorumlarım olup hiçbir şekilde yatırım tavsiyesi değildir ... sizi mutlu edecek ninja yolunu kendiniz çizmeniz dileğiyle...

3.  Alıntı Originally Posted by HATAKE Yazıyı Oku
    https://twitter.com/adnandalgakiran/...wZkjuKyJA&s=19

Çok haklısınız sayın bawer... adnan dalgakiran da eğer katma değerli üretime yonelmezsek dusuk seviye teknolojide çin in ölçek ekonomisi ucuz işgucu gibi avantajlardanyararlanarak bize ekmek bırakmayacağını belirtmiş
    Aynen öyle hocam, büyük pazarlarda rekabet edebilmek için çok donanımlı ve detaycı olmak lazım, şirket bunu biliyor ve de ona göre yeni yatırımlar da yapıyor.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Endeks mendeks hikaye, 634 milyonluk iş alımı ile haftalık kapanış 26 üstünü hak ediyor vala, ama kapatmasan da canın sağ olsun tahtacı bebe.

İyi bir hafta sonu geçirmeniz dileğiyle.

5. iyi direniyor ..MAŞALLAH 26.40 üzeri kapanışlar önemli ....

Bugün adeta uyuyor. Çok umursamaz bir hali var. Hiç heyecan vermiyor.

7. şimdilik 20 günlük ortalamada tutunmaya çalışıyor .dünkü20 günlük ağırlık ortalama 2442 idi . bügün ki 20 günlük ortalma 2464 tür . bakalım endekse göre ne yapacak ..

8. Yeni hedefler için 26-27 üstü kapanışLARRRR lazım, uyusun da büyüsün, güçlensin, oyuncak arabadan inip mercedese binsin koca bebek.

Sayfa 98/398 İlkİlk ... 488896979899100108148198 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •