Sayfa 315/375 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,513 - 2,520 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Aldanmayın bu tip haberlere. Ocak ortasında 27m dolar olarak açıkladıkları sipariş tutarı 37m dolara çıkmış. Bir cacık değil yani. Operasyona devam, yemezler..
    10 milyon dolar cacık mıdır değil midir bir kenara bırakıyorum.
    Yarın 10 milyon da olsa 37 milyon da olsa ne olıur onu da bir kenara bırakıyorum.
    ama okuduğumuzu tam olarak anlamadan yorum yazmayalım konusunu bir kenara bırakamam.

Ocak ayındaki KAP yılbaşından bu yana diyordu.
    Şimdi üstüne 45 gün geçmiş 14 Mart olmuş ve son 45 günde deniyor.

Birleşimi 63+ milyon dolar yaptı, bence güzel rakamlar bunlar...

2. Yani 10 M iş alınmış ama yapılan algı hoş değil. Yarın +5 ve üzerinden mal dağıtımı yapılırsa çok üzülürüm.

3.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    Yarın 10 milyon da olsa 37 milyon da olsa ne olıur onu da bir kenara bırakıyorum.
    ama okuduğumuzu tam olarak anlamadan yorum yazmayalım konusunu bir kenara bırakamam.

evet buda güzel ayrıntı..iyi yakalamışsınız..

4.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku

Tebrikler, ayrıntı için👏👏👏

5.  Alıntı Originally Posted by safsata Yazıyı Oku
    Sayın keko qnb nin takasında 12.5 milyon lot duruyor ; ytd.
    Onların bitmesi gerekiyor..bakarsınız bu haber ile piyasaya verirler onlari
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Bizim ülkemizde her doğan hayata 5-0 geriye başlayınca hep hesap kitap yapıyor. 1ay önce methiyeler düzülen hisse sipariş aldıkça sövülüyor. Biz piyasa değeri milyarlara ulaşmış ama hergün tavan yapan hisseleri severiz. Her koyun kendi bacağından asılır. Beklenti olduğu sürece ben buradayım inşallah. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

7.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Üstad güzel kap geldi bakalım bu ve buna benzer kapları elindeki malı tahtayı bozmadan elden çıkarmak için mi kullanacaklar ?
    Bu haber ile 12.5 milyon mal verilebilir mi ?? Merak ediyorum...38+27=65 milyon dolar...kabaca 2 milyar TL şu ana kadar olan sipariş...bence gayet güzel...
    Ara ara bu tür haberler gelir..bir gözümüz de jes ve Suudi Arabistan haberlerinde...asıl koparici haberler onlar olacak...sabırla bekliyoruz..

Şirket düzeltme kapı ile 37 milyonu doğruladı

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 315/375 İlkİlk ... 215265305313314315316317325365 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •