Sayfa 342/379 İlkİlk ... 242292332340341342343344352 ... SonSon
Arama sonucu : 3032 madde; 2,729 - 2,736 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Her haberi, tepkiyi satış için kullanıyor, akıl alır gibi değil, hisseden tiksindirmek için her şeyi yapıyorlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. https://www.tradingview.com/x/emX8mrpe/

günlük

düşen tirend baskılamaya devam ediyor.

kırmaz dediğim dsdekleride kıracak gibi bugün.

kapanışda 45.50 ve üzeri kapanış moral verir

hadi oda olmadı bari 45.24 ve üzeri kapasın..

yoksa altı kötü duruyor.

kırılım halinde gelmesini istemediğim noktayı yazmayayım ..

tabi bence.

3. Kaç zamandır hisseye çok fena çakıyorlar, düzeltme, kar satışı desen alakası yok, 69'dan 44'e, bu arada 49.70'ten 12.5 milyon alan kurumsal yabancı düşünsün diyelim mi yoksa o da algı için miydi, resmi açıklama öyleydi biz de inanıyoruz, başka şeyse eğer iki yakası bir araya gelmez Gaydırı gubbak Cemilenin.
    Sn. Müzikal bu konudaki yorumları çok isabetli çıktı.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Kaç zamandır hisseye çok fena çakıyorlar, düzeltme, kar satışı desen alakası yok, 69'dan 44'e, bu arada 49.70'ten 12.5 milyon alan kurumsal yabancı düşünsün diyelim mi yoksa o da algı için miydi, resmi açıklama öyleydi biz de inanıyoruz, başka şeyse eğer iki yakası bir araya gelmez Gaydırı gubbak Cemilenin.
    Sn. Müzikal bu konudaki yorumları çok isabetli çıktı.
    patronun hisse satacağını hiç düşünemedik ne yazık ki...artık bu lotların piyasa tarafından emilmesini görmeliyiz...12,5 milyon lotu almak isteyenler belki de daha aşağı fiyatlardan alma taraftarı olabilirler...müzikal dostumuzun da söylediği gibi bu fiyatları yeterince iskontolu görmüyor olabilirler...

güzel haberler eşliğinde bu mallar rahatlıkla satılabilir...uzun vadeli tutmaya devam...kocaer ile maceramız henüz bitmedi...burada da bitmeyecek...2025 yılında da inşALLAH burada olacağız...tabi o vakte kadar yaşıyorsak ??

kocaeri kar marjı yüksek bir sanayi şirketi, büyük ve karlı bir enerji şirketi vede jeotermal tarım yapabilen ve bu yaptığı üretimi avrupaya ihracat yapabilen bir şirket olarak görmek istiyorum...tabi bol bol da temettü vermesini temenni ediyorum ki rahat bir emeklilik yaşayabilelim...koca oğlana güvenmeye devam...tek üzüldüğüm nokta trade yapamamamdır....doğru bir trade ile lot miktarımız yüzde elli artabilecekti...ama olmadı ...nasip artık dostlar...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. patron sürekli iş alarak, üreterek, büyüyerek yatırımcıya güven vermek yerine (biz kağıdın bu kısmına aşık olmuştuk) maalesef şeytana uydu, önce sürekli haber pompalanması, sanal ortamlarda kağıdın dillenmesi, spekülatif bir yükseliş, ardından hisse satışı ve piyasa tarafından iyi karşılanmayacak bilanço gönderimi süreci ile açık bir manipülasyon yapılmıştır, piyasa operasyon çekilen kağıda kötü gözle bakar, yazık oldu. Öte yandan, süreç ve kağıdın tüm hareketleri ayrıntılarıyla kayıt altına alındı, sonuç alınmayacağı bilinse de gerekli yerlere yazılacak, en azından rahatsızlık duysunlar..

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    patronun hisse satacağını hiç düşünemedik ne yazık ki...artık bu lotların piyasa tarafından emilmesini görmeliyiz...12,5 milyon lotu almak isteyenler belki de daha aşağı fiyatlardan alma taraftarı olabilirler...müzikal dostumuzun da söylediği gibi bu fiyatları yeterince iskontolu görmüyor olabilirler...

güzel haberler eşliğinde bu mallar rahatlıkla satılabilir...uzun vadeli tutmaya devam...kocaer ile maceramız henüz bitmedi...burada da bitmeyecek...2025 yılında da inşALLAH burada olacağız...tabi o vakte kadar yaşıyorsak ??

kocaeri kar marjı yüksek bir sanayi şirketi, büyük ve karlı bir enerji şirketi vede jeotermal tarım yapabilen ve bu yaptığı üretimi avrupaya ihracat yapabilen bir şirket olarak görmek istiyorum...tabi bol bol da temettü vermesini temenni ediyorum ki rahat bir emeklilik yaşayabilelim...koca oğlana güvenmeye devam...tek üzüldüğüm nokta trade yapamamamdır....doğru bir trade ile lot miktarımız yüzde elli artabilecekti...ama olmadı ...nasip artık dostlar...
    Şirket faaliyetlerini ve vizyonunu bir tarafa bırakıp malum satıştan dolayı patrona güvensizlik oluştu maalesef, çok erken oldu, ilerki dönemlerde olmalıydı bu satış, şirket çok kaliteli ama şimdi altın madeni de bulsa yatırımcı mesafeli olur, gelen haberler bile iş yapamıyor artık, yazık.

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirket faaliyetlerini ve vizyonunu bir tarafa bırakıp malum satıştan dolayı patrona güvensizlik oluştu maalesef, çok erken oldu, ilerki dönemlerde olmalıydı bu satış, şirket çok kaliteli ama şimdi altın madeni de bulsa yatırımcı mesafeli olur, gelen haberler bile iş yapamıyor artık, yazık.
    şimdilik böyledir ama bir iki tavan yaparsa kendini afettirir...psikolojisi o vakit tam olarak olumlu değişir...olanlar için bende üzgünüm...doğrusu hesapta böyle bir şey yoktu...ama oldu...aşık olduğumuz için de elimiz satışa varmadı...trade yapamadık...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    şimdilik böyledir ama bir iki tavan yaparsa kendini afettirir...psikolojisi o vakit tam olarak olumlu değişir...olanlar için bende üzgünüm...doğrusu hesapta böyle bir şey yoktu...ama oldu...aşık olduğumuz için de elimiz satışa varmadı...trade yapamadık...
    70'lerden 43'lere düşen hissenin tepkisi sert olmalı ama aldığını vermekte çok mahirdir, görelim bakalım bugün menüde ne olacak.

Sayfa 342/379 İlkİlk ... 242292332340341342343344352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •