Sayfa 364/384 İlkİlk ... 264314354362363364365366374 ... SonSon
Arama sonucu : 3071 madde; 2,905 - 2,912 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    sankı patronun sattıgım dedıgı mallar satılıyor
    bende uzun süredir aynı kanıdayım..

2. Endeks herkes tarafından dile getirilen 12 bin sürecine girdi. Hayırlısı olsun. İnşallah biz de pozitif ayrışıriz

3. buralardan kademeli alıyorum ,geçin beklentileri en azından minumum endex'e paralize olması lazım...ama ne yazıkki 62-63 gördümmü yarısında hafiflerim,çünkü son zamanlarda atlayanları da silkelerken bayağı bir yıpranacak trend..
    şu vasat patron etkisi ne kötü : alarko sahiplerinin şımarık ortakları satar ,astor satar ,bizim vasat patron satar ..işte sonrada biz koç grubunun gölgesi neden olamıyoruz diye havlarlar..

4.  Alıntı Originally Posted by palmet Yazıyı Oku
    sankı patronun sattıgım dedıgı mallar satılıyor
    Ne planlıyor bakalım bu gaydırı gubbak cemilem...
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. bakır sektörü bu gün hareketli...(megmt ve sarky ) emtiya bazlı hisselerde hareketler bekliyordum haziran ayına kadar...şimdiden kıpraşmalar oluyor gibi...kocaerde de güzel primler bekliyorum bu süreçte...bakalım nasipte neler olacak ?? sabır sabır sabır....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Malesef patronun son yaptığı olaydan sonra güven her an kaybolabiliyor hisseye. Adam gibi çıkıp şuraya sattik demediler,kim aldı nereden niye aldi sorulari hala muallak. Ama Keko varsa güven vardır. Sayesinde Megmt ve Kcaer aldım birinde kardayim diğerinde de bekleyince olacak. İnş endeks rallisinde geride kalmayız değilse o kaplar boşa gider

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Malesef patronun son yaptığı olaydan sonra güven her an kaybolabiliyor hisseye. Adam gibi çıkıp şuraya sattik demediler,kim aldı nereden niye aldi sorulari hala muallak. Ama Keko varsa güven vardır. Sayesinde Megmt ve Kcaer aldım birinde kardayim diğerinde de bekleyince olacak. İnş endeks rallisinde geride kalmayız değilse o kaplar boşa gider
    Dostum temiz patron arasak herhalde dürüst, bu borsamızda bir elin beş parmağını geçmez...her hissenin patronuna da küsersek alacak hisse bulamayız...borsamızda artık bunlar normal şeyler oldu...çok şükür buna rağmen kazanıyoruz...doğru sektör...doğru hisse... vede doğru yerden aldıktan sonra hisse eninde sonunda hakettiği yere gidiyor..ben böyle düşünüyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. kademeye alış giriyorum gördügü gibi dönüp veriyor ,allah sonunu hayretsin keko

Sayfa 364/384 İlkİlk ... 264314354362363364365366374 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •