Sayfa 311/375 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361 ... SonSon
Arama sonucu : 2994 madde; 2,481 - 2,488 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Kamuoyu Aydınlatma Platformu'nda (KAP) yayınlanan 11 Mart 2024 tarihli şirket açıklaması aşağıda bulunuyor:

02.01.2024 tarihli duyurumuz ile ilettiğimiz, toplam üretim miktarımızın içindeki yüksek katma değerli yeni ürünlerin payını arttırmak üzere devreye aldığımız Aliağa A1 fabrika revizyon ve yeni makine-teçhizat yatırımlarımız tamamlanmış olup, yatırım süresince fabrikamızda yaptığımız planlı duruş sona ermiştir ve fabrikamız yarın sabah itibariyle seri üretime başlayacaktır.

Aliağa A1 fabrikamızdaki yeni katma değerli ürünlerin üretimine yönelik son teknolojiyi kullanarak gerçekleştirdiğimiz bu yatırımlar sonrasında, artacak olan katma değerli üretim miktarımızla şirketimiz küresel rekabet gücünü ve ihracatını daha da artırmayı hedeflemektedir.
    modernizasyon yatırımı da bitti...fuul çalışma dönemi....tek sıkıntı hakan kocaerin satılacak lotları....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    modernizasyon yatırımı da bitti...fuul çalışma dönemi....tek sıkıntı hakan kocaerin satılacak lotları....
    Hisseyi frenleyecek tek bir şey vardı o da patronun mal satmasıydı, tamam da geciktirmeden nasıl ve kime satacağını ilan etse bari.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. https://www.tradingview.com/x/RU9wXUsb/

günlük

kaç gündür gelmesini beklediğimiz tirende bir gün erken geldi.

yapılacak şey bu tirendi kırmasın diye dua etmektir.

yeterince güç bulamazsa yatayda kalarakda tirendi kırabilir..

ama yatay düşmekden iyidir der

oturup izleriz

tabi bence.

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Hisseyi frenleyecek tek bir şey vardı o da patronun mal satmasıydı, tamam da geciktirmeden nasıl ve kime satacağını ilan etse bari.
    artık patron ne zaman isterse o vakit baskının kalkmasını isteyecek..top patronda..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    artık patron ne zaman isterse o vakit baskının kalkmasını isteyecek..top patronda..
    Ve de o zamana kadar traderler günde 1-2 liralık hareketlerle yolunu bulmaya devam edecek gibi, belirsizlik istikrarsızlık getirdi maalesef.
    Bu satış haberi olmasaydı şimdi hisse 70-80'lerde olabilirdi, sonuçlanınca rahatlar ancak.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. Patron B.ktan bir olay yaptı ve dengemizi bozdu. Tüm işler tersine döndü. Sinirlenip sattık çoğunu kocaerin de ve daldan dala atladim ve sonuç mahvoldum yeni arzlarda tavan bozanlara atladık yüzde 25 şer vuruverdiler 69-80 bandında olacakken denge bozuldu ve portföy yarıya yaklaştı. Patron ah şimdi oradaki maliyetleri düşürmek için kalan kcaerleri veriyorum ;( kadere bak

Tekkeyi beklemeye devam

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Patron B.ktan bir olay yaptı ve dengemizi bozdu. Tüm işler tersine döndü. Sinirlenip sattık çoğunu kocaerin de ve daldan dala atladim ve sonuç mahvoldum yeni arzlarda tavan bozanlara atladık yüzde 25 şer vuruverdiler 69-80 bandında olacakken denge bozuldu ve portföy yarıya yaklaştı. Patron ah şimdi oradaki maliyetleri düşürmek için kalan kcaerleri veriyorum ;( kadere bak
    Sorma kardeş atatp mahvetti bizi hayırlısı bakalım

Sayfa 311/375 İlkİlk ... 211261301309310311312313321361 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •