Sayfa 335/375 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon
Arama sonucu : 2995 madde; 2,673 - 2,680 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by shichinin Yazıyı Oku
    Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş'de, kontrol sahibi pay sahibi olan Hakan Kocaer tarafından şirketimize aşağıdaki açıklama iletilmiştir:

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. paylarından tarafıma ait 12.500.000 adet payın 22.03.2024 tarihinde 49,7066 TL fiyat ile yabancı sermayeli kurumsal bir yatırımcıya satış işlemi gerçekleşmiştir. Bu işlemle birlikte Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin sermayesindeki pay oranım %76,10'dan %74,20'ye, oy hakkı oranım ise %87,47'den %86,47'ye düşmüştür.

Elde edilen gelirden, ihtiyaç oluşması durumunda, Kocaer Çelik ve iştiraklerinin gelecek vizyonunda bulunan stratejik büyüme alanlarında yapılacak tüm çalışma ve faaliyetlerde destek olunmaya ve gelecekteki başarısı için kaynak sağlanmaya devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Nerdeyse 1 aydır beklediğimiz haber geldi nihayet, tepemizde demokles kılıcı yok artık, alıcının yabancı kurumsal sermayeli olması da güzel, elde edilen geliri gerekirse şirket için kullanma düşüncesi de güzel.

Hissede özellikle son 2 günlük çöküş sonrası gelen bu güzel haberle önümüzdeki hafta hızlı toparlanması lazım.

Hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2.  Alıntı Originally Posted by shichinin Yazıyı Oku
    Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş'de, kontrol sahibi pay sahibi olan Hakan Kocaer tarafından şirketimize aşağıdaki açıklama iletilmiştir:

Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş. paylarından tarafıma ait 12.500.000 adet payın 22.03.2024 tarihinde 49,7066 TL fiyat ile yabancı sermayeli kurumsal bir yatırımcıya satış işlemi gerçekleşmiştir. Bu işlemle birlikte Kocaer Çelik Sanayi ve Ticaret A.Ş.'nin sermayesindeki pay oranım %76,10'dan %74,20'ye, oy hakkı oranım ise %87,47'den %86,47'ye düşmüştür.

Elde edilen gelirden, ihtiyaç oluşması durumunda, Kocaer Çelik ve iştiraklerinin gelecek vizyonunda bulunan stratejik büyüme alanlarında yapılacak tüm çalışma ve faaliyetlerde destek olunmaya ve gelecekteki başarısı için kaynak sağlanmaya devam edilecektir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.
    Güzel haber...beklediğimiz haber geldi...baskı da bitti artık..zaten karanlık odada birilerin tavan yaptırması herşeyi özetliyor...yabancı kurumsal da mal satmaz ve tutarsa ?? Kaldığımız yerden sert bir şekilde cikisimiza devam ederiz..
    Patronun elde ettiği nakiti yatırımlarda kullanacak olması çok güzel..ilerde faydalı bir bedelli de gelebilir...tıpkı Sasa ve hektasta olduğu gibi...

Belirsizlik bitti...başımızdaki kılıç da kenara koyuldu...zincirlerimizden kurtulduk..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Bugünkü düşüşte ekleme fırsatım oldu şükür. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/YmUSUFRH/

günlük

kısa vadeli yükselen tirendimiz artık iptal

onun yerini düşen tirend aldı

artık bu tirend kırılıp üzerinde kalamadıkca

her çıkış tepki çıkışı olarak kalacaktır.

artık hedef fibo seviyesi ilk desdek noktası

sonra zirveler direnc tirendi desdek olmak isteyecektir.

görünüşe görede kırdığı dirence desdek oldumu diye onay almaya gelecek gibi

buda bir süre daha yatay aşşağı bir süreç yaşanacak gibi görünüyor

tabi bunlar bence yorumlardır

alım satım tavsiyesi olarak değerlendirilemez.

https://www.tradingview.com/x/517aBgLF/

günlük

hay yavrum be..

tam fibo son noktaslarında hisse satış haberi

fibo desdek noktasında satış bitti haberi.

şansmı bu..

artık ilk hedef düşen tirendin kırılmasıdır.

tabi bence.

5. Merhaba,
    Satış - fiyat düşüş olayını aşağıdaki gibi yorumluyorum. Sadece sesli düşünüyorum,

Patron hisse satmayı kafasına koydu,
    yabancı sermayeli kurumsal bir yatırımcıyla bir fiyat ile anlaştı, bu anlaşmaya göre fiyatı 69 lardan 49 lara indirip satışı gerçekleştirdiler.

Şimdi yabancı sermayeli kurumsal bir firma bu kadar parayı %20-30 için bağlamamıştır diye yorumluyorum.

Sadece sesli düşünüyorum, yorumlarınızı da merak ediyorum

6. Merak ettiğim hangi yabancı kurumsal ? Bir de satan da alan da aynı aracı kurum olması kafa karıştırıcı değil mi ?

7.  Alıntı Originally Posted by acemi09 Yazıyı Oku
    elinde olan fiyatlara takılmayın..bedelsiz olmadan veren üzülür.60 üstü bölünür
    4.11.2022...uzun vade yi görmek böyle birşey
    al sat tavsiyesi değildir.

8. bölünüp 60 gelmesiydi hedef nereleri geçti..
    al sat tavsiyesi değildir.

Sayfa 335/375 İlkİlk ... 235285325333334335336337345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •