Sayfa 77/375 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon
Arama sonucu : 2999 madde; 609 - 616 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

Bugün payı arttırdım .
    İnşallah hayırlısı olur.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ereğli geçmişte bana da çok çektirmişti... sattıktan sonra başka hisselerde bayağı kara geçtim..umarım sen de kazanırsın..
    Umarım sayın keko hep beraber kazanırız.eregli gerçekten canımıza ot tıkadı. Kapıyı hafif bi aralayınca %50 satıp kcaer aldım. Aslında 18.00,19.00 lardan beri takip listemde. Lakin ereğli yüzünden manevra yapamadım. Taki bugüne kadar. Ayrıca sizinle yıllar öncesinden durdo da yolumuz kesişmişti. Sanırım 5,6 tl gibiydi. 3,4 sene önce falandı sanırım. Bide kabaca 10 sene önce tspor da beraberdik. İki hissedende iyi kazanmıştık. Aslında durdo da biraz daha bekleyebilseydik nerdeyse finansal özgürlüğe kavuşmuş olacaktım. 14,15 aralığından satınca çok kazandık zannetmiştim lakin öyle değilmiş. Ayrıca sizin nasıl başarılı bir temel analizci oldugunuzu çok iyi biliyorum. Sizinde bu hissede olmanız bana ayrıca bi güven veriyor. Sy.Keko varsa bende varım deyip bugün bi miktar ortak olduk. Başarılarınızın devamını diler, burdaki tüm hisse sahiplerine sağlıklı ve bol kazançlar dilerim.

3. Bende de ağırlıklı ereğli ve bu kağıt vardı,ereğli haftalık grafiği iyi gözükmesine rağmen,kocaerin hedef fiyatıma daha çabuk ulaşacağını düşünerek tamamen kocaere geçmiştim,maliyetim 19,29. Şu an ki düşüncem 3 çeyrek bilanço gününe kadar 40 civarına gelirse satmak ve hektaş hala buralarda oyalanırsa ona geçmek.Tabi düşünceyle uygulama farklı oluyor Hayırlısı diyeyim.

4.  Alıntı Originally Posted by Cengo Yazıyı Oku
    Umarım sayın keko hep beraber kazanırız.eregli gerçekten canımıza ot tıkadı. Kapıyı hafif bi aralayınca %50 satıp kcaer aldım. Aslında 18.00,19.00 lardan beri takip listemde. Lakin ereğli yüzünden manevra yapamadım. Taki bugüne kadar. Ayrıca sizinle yıllar öncesinden durdo da yolumuz kesişmişti. Sanırım 5,6 tl gibiydi. 3,4 sene önce falandı sanırım. Bide kabaca 10 sene önce tspor da beraberdik. İki hissedende iyi kazanmıştık. Aslında durdo da biraz daha bekleyebilseydik nerdeyse finansal özgürlüğe kavuşmuş olacaktım. 14,15 aralığından satınca çok kazandık zannetmiştim lakin öyle değilmiş. Ayrıca sizin nasıl başarılı bir temel analizci oldugunuzu çok iyi biliyorum. Sizinde bu hissede olmanız bana ayrıca bi güven veriyor. Sy.Keko varsa bende varım deyip bugün bi miktar ortak olduk. Başarılarınızın devamını diler, burdaki tüm hisse sahiplerine sağlıklı ve bol kazançlar dilerim.
    doğrudur dostum o günleri hatırlıyorum...ben de durdodan bir kaç ayda %70 kadar kazandım...tabi sonradan çok çıktı...tabi o süreçte biz de durmadık biz de elhemdülilah çok kazandık..trabzon spordan da geçmişte kazanmıştım...o sıralarda beşiktaş da almıştım..ilginçtir ki o günden sonra spor hisseleri almadım..çünkü bir çoğu batıktı...aşırı borçluydular...kocaer ise beni çok umutlandırıyor..beklentileri çok güzel....şirket yeni bir atılım ve dönüşümün eşiğinde..uzun vadede güzel olacağını düşünüyorum...esasında 2025 yılı boyunca hisse dinamik olacaktır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    doğrudur dostum o günleri hatırlıyorum...ben de durdodan bir kaç ayda %70 kadar kazandım...tabi sonradan çok çıktı...tabi o süreçte biz de durmadık biz de elhemdülilah çok kazandık..trabzon spordan da geçmişte kazanmıştım...o sıralarda beşiktaş da almıştım..ilginçtir ki o günden sonra spor hisseleri almadım..çünkü bir çoğu batıktı...aşırı borçluydular...kocaer ise beni çok umutlandırıyor..beklentileri çok güzel....şirket yeni bir atılım ve dönüşümün eşiğinde..uzun vadede güzel olacağını düşünüyorum...esasında 2025 yılı boyunca hisse dinamik olacaktır...
    Yapmış olduğunuz temel analizler için teşekkür ederim sayın keko.Emeginize yüreğinize sağlık.

6. kocaerin ikinci çeyrek bilançosu ile birlikte farkındalığı çok arttı..bir çok demir çelik şirketi zararlar açıklarken o çok harika bir bilanço açıkladı...buda diğer hisselerden kocaere kaymalara neden oldu..üçüncü çeyrekte bilanço daha da güzelleşecek..yıl sonuna kadar ikinci faz modernizasyon çalışmaları da başlayacak...2024 yılının ilk çeyreğinden itibaren iki adet modernizasyonun sonuçları tam olarak yansıyacaktır...katma değeri yüksek ürünlerin cirodaki payı çok artacak..ihracat aynı şekilde çok artacak...net kar marjı da çok artacak..bu güzelliklerle birlikte finansallarımız da güçlenecek..güçlenen finansmanlarımız ile birlikte artık jes yatırımına ağırlık vereceğiz...jes muhteşem olacak..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. önümüzdeki aylarda FED de faiz artırımlarına son verecek görünüyor...hatta faiz düşüşleri süreci de başlayabilir...o durumda emtiyalar ve demir çelik sektörü de çok olumlu artacak...yalnız bu olumluluk demir çelik sektöründeki hisselere bir yansırken kocaere iki yansıyacak...yani kocaer global avantajları da arkasına almaya başlayacak...

8. temel ,beklentiler ,sektör her şey rasyonel tamamda; ''patron faktörü'', bunu atlamayın paydaşlar..25 yıllık bist geçmişim bana bu patfon faktörünün temelde tahtayı belirledigini ögretiledi..örnek doğan grubu,ülker grubu ,zorlu grubu vs..özcesi ben bu tahta yapıcısını sevmedim,zaman maliyeti açımdan taşınır degil..ilk fırsatta ...kendime monologtur,yatırım tavsiyesi falan içermez..rastgele..

Sayfa 77/375 İlkİlk ... 2767757677787987127177 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •