Sayfa 96/375 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon
Arama sonucu : 2999 madde; 761 - 768 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by White Knight Yazıyı Oku
    https://news-files.foreks.com/attach...6946091721.pdf

Vakıf Yatırım şirket ziyaret notları. Çoğu bildiğimiz şeyler ama yeni ve güzel bir bilgi de var:

"Kocaer Enerji, Aydın ilinde 10.844,18 hektarlık Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Su J-443 ruhsatı alırken, bu sahada birinci faz olarak 24 MW'lık jeotermal enerji santral yatırımı için fizibilite çalışmalarının 1-2 ay içerisinde tamamlanması bekleniyor."
    jes ile ilgili veya onun ile birlikte tarım ve gıda ile ilgili kap haberleri bu hisseye doping olacaktır...anlaşılan bu kap haberlerine az bir süre kaldı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Bu yaramaz tahtacı 2 gündür %6-7 yükseltip eks kapattırdı, daha doğrusu hareketlerinin geneli öyle, şimdi bu kadar düşmüşken de artı kapatır mı, hiç sanmıyorum.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. hala aynı yerdeyim : bu tahta yapıcı/patron olduğu sürece bu hisseden bir cacık olmaz..

4. Bugün milletin canını yaptıktan sonra ihale haberi gönderiyor, 27 lirayken gönderseydiniz ya. %3.5 eksi kapattı hissse hem endeks %1.5 artıyken, bu tahtada olmamalıydı ama hepsi aynı.
    Neyse hayırlı olsun.

Şirketimiz, 2022 yurtdışı satışlarının %19'unu gerçekleştirdiği MENA (Orta Doğu-Kuzey Afrika) bölgesinden son 45 günde 23.501.071 Amerikan doları tutarında yeni sipariş almıştır. MENA bölgesine olan satışlarımız 2023 yılında da güçlü seyrini sürdürmektedir.
    Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1195149

Son düzenleme : bawer; 14-09-2023 saat: 19:38.

5. Hayırlı olsun. Devamını bekliyoruz. Bunlar daha artçı hareketler

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    4,514
    Yarın sabah,Bu hissede olanlar emniyet kemerini bağlasın..!!:-)
    Sebep.?
    Girdiğim yeri çökertiyorum da ,Çelik de yamulabilir de, ondan..:-))
    En son örnek:40 tl den girdiğim ve 35 e inen atatp..:-))
    Kor çelik için,25 TL civarına gelirse alım yapacağımı söylemiştim.Bugün baktım 24.58.TL den Kapatmış.kıvamına gelmiş..!!
    Keko Ağam,Umarım bana kızmaz...:-)
    Herkese saygılar efem...

7.  Alıntı Originally Posted by Kar_Adam Yazıyı Oku
    Yarın sabah,Bu hissede olanlar emniyet kemerini bağlasın..!!:-)
    Sebep.?
    Girdiğim yeri çökertiyorum da ,Çelik de yamulabilir de, ondan..:-))
    En son örnek:40 tl den girdiğim ve 35 e inen atatp..:-))
    Kor çelik için,25 TL civarına gelirse alım yapacağımı söylemiştim.Bugün baktım 24.58.TL den Kapatmış.kıvamına gelmiş..!!
    Keko Ağam,Umarım bana kızmaz...:-)
    Herkese saygılar efem...
    Sana hiç bir zaman kızmam dostum...eninde sonunda kazanacaksın..

8. Şirket iyi de fiyat hareketleri hiç güvenilir değil inşallah bugünü de yemez

Sayfa 96/375 İlkİlk ... 46869495969798106146196 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •