Sayfa 23/394 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon
Arama sonucu : 3148 madde; 177 - 184 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Eğer bir hisse gidecekse gider kimsenin alımı mani olamaz..

aslında KASIMI beğendi, Şimdi kendine bir ARALIK seçiyor.. 3 aralığıda tercih etme lüksü var.. 18.52 yeter derse sorun olmaz.. altında 18.04 var.. iyi çalışmalar..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    cwenedeki maliyetim 109,60 tı dostum...başından beridir de hissedeydim....171 den sattım....%55 lik bir kar aldım...2-3 ay içinde...sonuçta kazandım...kısmetimde bu kadar varmış diyorum ben...yani benim yüzümden çıkmamış olsaydı 109 dan 171 e gitmezdi...ben günlük bakmıyorum hisselere...kendi bilgi ve tecrübelerime dayanarak alışlar yapıyorum...gerisi de kısmettir diyorum..ne kadar nasip olur bilemem...kocaerde de bilgi ve tecrübemizin bize söylediğini yaptık..bakalım ileriki günlerde neler olacak ???
    bilgi tecrübe ve öngörülerinin sayesinde takipteyiz

kocaerde gider ağırdan kastım artık ky dan çıktın ..

4.  Alıntı Originally Posted by e.yegen Yazıyı Oku
    bilgi tecrübe ve öngörülerinin sayesinde takipteyiz

kocaerde gider ağırdan kastım artık ky dan çıktın ..
    bilemiyorum ben yine de kendimi hala ky olarak görüyorum...sermayem öyle çok da fazla değildir...ama çoğu kişi bilgi ve tecrübelerime bakarak bana by değeri biçiyor...bu onların verdiği değerdir...sermayesi çok çok fazla olanlar bile bana vakti geldiğinde bir şeyler soruyor...benim bilgi ve tecrübelerime değer veriyorlar..tabi bizim başarı oranımız da bellidir..%100 başarılıyım diyemem...

ruhen ben hep ky kalmak istiyorum...çünkü dünyanın sermayesini de benim emrime verseniz ben tahta yapamam...ky yı ile oynayamam..sağ gösterip sol vuramam...tahtada algı yapamam..bu tür şeyler bana ters...

ben kendimce bildiklerim doğrultusunda yatırımımı yapıp gerisini de bekliyorum..takip eden bir çok arkadaş benden daha iyi fiyattan da alıyor..sonrasında da sabır ile bekliyorum..kısmetimize bir şey düşerse faydalanıyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by esozcan Yazıyı Oku
    aslında KASIMI beğendi, Şimdi kendine bir ARALIK seçiyor.. 3 aralığıda tercih etme lüksü var.. 18.52 yeter derse sorun olmaz.. altında 18.04 var.. iyi çalışmalar..

Kısada güç topluyor sanki.1 numaralı aralığı seçer inşallah

Alıntı Originally Posted by Yyatırım Yazıyı Oku
    Kısada güç topluyor sanki.1 numaralı aralığı seçer inşallah
    bir çok senette güç toplama ve sert dönüş hazırlığı yapılmakta ... roza ve turkuazın bir birine yaklaşması bir güç tolanması için yapılan hazırlık..(indikatörler ne kadar yakın ise o kadar güçlü demektir..) kahve alttan gelip roza ve turkuazı yukarı keserse kemerleri bağlamak lazım..

Burada yer alan yatırım bilgi,yorum ve grafikler ''Yatırım Danışmanlığı'' kapsamında değildir ve kesinlikle al-sat tavsiyesi içermez.

7. https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1170565

dün akşam saat 21:49 da şu kap atıldı..

11.05.2023 tarihli özel durum açıklamamızda Şirketimizin yenilenebilir enerji yatırımları kapsamında değerlendirilmek üzere, Aydem Yenilenebilir Enerji A.Ş.'ye ait olan Aydın ili, Kuyucak İlçesi, Horsunlu-Ortakçı Köyü, M21-a1, M21-a2 paftalarda bulunan 5061,46 hektarlık Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Su J-443 ruhsat ve 5782,72 hektarlık blokeli sahasının satın alınmasına karar verilmiş ve alım işlemi 15.05.2023 tarihinde gerçekleştirilmişti. Yönetim Kurulumuzun 11.07.2023 tarih ve 19 nolu kararıyla satın alınan 5061,46 hektarlık Jeotermal Kaynaklar ve Doğal Mineralli Su J-443 ruhsat ve 5782,72 hektarlık blokeli sahasının, 4.07.2023 tarihinde kurulan ve %99 iştirakimiz olan Kocaer Enerji A.Ş.'ye devredilmesine karar verilmiştir.
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. kocaerin aldığı jeotermik satnral alanı kocaer enerjiye devredilmiştir..şirket sesiz sedasız gereken adımları atıyor...dün googleden biraz haberleri okurken patronun 2023 yılı sonunda kocaer çelik fabrikasının tüm elektrik ihtiyacının yenilenebilir enerji kaynaklarından sağlama amacında olduklarını okudum..

malum şu anda %33 ünü yenilenbilir enerjiden sağlıyorlar...geriye tam %67 lik kısım var , hatta önemli bir miktarının da satılma amacında olunması nedeniyle yapılacak yatırımlar muazzam görünüyor...

galiba bir dev doğmaya başlıyor...yıl sonuna kadar bir çok şeyi başaracak görünüyor..burada kaldı 5 ay...sabretmeli diye düşünüyorum...300 milyon sermayeli bir enerji şirketi güçlü amaçlar için doğuyor...

Sayfa 23/394 İlkİlk ... 1321222324253373123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •