Sayfa 304/375 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,425 - 2,432 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    *güvenmeye (kocaere)devam diyecekke bir gübre çıkmış))
    ben de acaba fenerbahçeli dostumuz gübreye mi geçti diye düşündüm...gübre fabrikaları geçen yıl bayağı atak idi...sonradan arkasında çok mağdur bıraktı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Siz de biliyorsunuz zaten tecrübe der ki hiç bir şirkete aşık olma, bazen her şey mükemmelken, tıpkı Kcaer'de olduğu gibi hiç hesapta olmayan bir durum ortaya çıkabiliyor, çalışmadığımız bir yerden sorunlar çıkabiliyor, eee o kadarını da bilsek zaten ne işimiz var borsada.
    Onun için hangi şirket olursa olsun şahsen ben riski de hesaba koyarak poz alıyorum, geçen hafta 70 civara alan varsa ne yapsın şimdi.
    dostum aşık olmazsam ben bir hisseyi uzun tutamıyorum...mecbur aşık oluyorum... bir imam nikahı da kıyıyoruz aylarca geçinip gidiyoruz işte... geçmişte birileri beni hep şıp sevdi olarak görürdü...ama son zamanlarda da uzun vadeci olarak görüyorlar...aldığım hisseler elime yapışıyor...bir türlü satmak istemiyorum... trade de edemiyorum...aşkıma hiyanet etmemek için...bakalım bu aşk nasıl devam edecek ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. 63te millet satarken biz aşıklar tuttuk. Bile bile Haydi orda aşık cezası yedik. Peki şimdi bugünkü nedir ? Kapasite artıyor harika haber. +2+3 yapmış moraller güzel. -3 ... Anlayan var mı Cidden. Yeminle kozaa tüyosu da gelmişti nasıl canım sıkıldı anlatamam

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    63te millet satarken biz aşıklar tuttuk. Bile bile Haydi orda aşık cezası yedik. Peki şimdi bugünkü nedir ? Kapasite artıyor harika haber. +2+3 yapmış moraller güzel. -3 ... Anlayan var mı Cidden. Yeminle kozaa tüyosu da gelmişti nasıl canım sıkıldı anlatamam
    bizim de canımız sıkkın ama yapacak bir şey yok..bu baskının bitmesini bekliyecez....

5. hisseyi düşüreler satılaccakları almak isteyenlerdir.

birde üstüne iskonto uygulattılarmı ohhh mis.

patron elbette yüksek satmak ister.

ama alıcıda düşük fiyat peşindedir.

artık kimin eli güçlü göreceğiz.

şu durumda alıcıların isteği oluyor.

patronun bundan hoşnut olduğunu zannetmiyorum

tabi bence.

6. Patron malını satacak Kocaer bitti algısı ne kadar yanlışsa bu satışın çok önemli olmadığını polyanna tarzı bir yaklaşımla savunmak da o derece yanlış. Benzer bir sürü örnek oldu (Ardyz, Doas, Kmpur, Alark, Alfas vs), patron satışı bir süre için tahtanın içinden geçiyor, bu süre de hissenin öncesinde yaptığı hareket ile doğru orantılı. Hakan Kocaer Eylül ayında mal sattığında fiyatın o seviyelere gelmesi 4 ay sürmüştü, o dönem borsada genel olarak hava da bozulmuştu tabii bunu da eklemek lazım.

22 Ocak 2023 haftasındaki 32 liradan başlayıp 69 lirada son bulan çıkış hareketini sadece temel analiz ve şirketin hikayesi üzerinden açıklamak mümkün değil. Bir fırıldak döndüğü de gelen "satıyorum" kap bildirimi ile ortaya çıktı. Tepede çok yüksek hacimler oldu, birileri güzel mal sahibi yapıldı. Her koyun kendi bacağından asılır, sorumluluk sadece al-sat tuşuna basanın.

Ben 62 liradan kaçmayı başardım ama şirketi de ekranımdan çıkarmadım, uzun vadede değer yaratabileceklerine inanıyorum. %10-15 daha geri çekilme olursa sattığım lotu yerine koyacağım. Şu anda nakitte beklemek de dünyanın sonu değil, para piyasası fonlarının getirileri tatmin edici. Seçim ayına da girilmişken oynaklık artar, elinde nakti olana fırsatlar gelebilir. Kocaer özelinde beklediğim geri çekilme gelmezse de başka hisse bakarım, 550 tane şirket var, seçenek çok, aşka gerek yok.

7. Patron bu işte temiz durmuyor güzelce bir yükseliş trendine giren hisseyi 12 milyon lot ile perişan etti , lot sayısı değil tam hisse yükselirken yaptı; yıllardır tecrübelerim diyor ki epey bir zaman 69 ları hele dolar bazlı imkansız oraya kısa zamanda çıkmaz bizim gibi yatırımcı gaza geldi satmadık çok pişmanım , ytd.

8. https://www.tradingview.com/x/jPakGiae/

günlük

tirend kırıldı..

yatay desdekde tutunmaya çalıştı.

bugünlük o tutunma gerçekleşmedi.

yarın öbürgünde yatayın üzerine atamazsa altlara düşüş devam edebilir.

oda 8562 seviyesini gündeme getirebilir

tabi bence.

Sayfa 304/375 İlkİlk ... 204254294302303304305306314354 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •