Sayfa 309/375 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Takaslara girdiğine göre yakındır birilerine devri, demoklese adios deriz belki. Bu durum herşeyin önüne geçti, onca olumlu gelişme varken hem de.

İyi bir hafta olması dileğiyle.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. 7 mart 2024 perşembe günü hisseler takasa qnb finans yatırıma gelmiş . y t d

3.  Alıntı Originally Posted by kartopu Yazıyı Oku

7 mart 2024 perşembe günü hisseler takasa qnb finans yatırıma gelmiş . y t d
    Teşekkürler, önemli olan onlardan kime geçeceği, durum netleşse artık yoksa beklentilere rağmen piyasadan negatif ayrışmaya devam eder.

4. Benim merak ettiğim diğer konu ise patronun elinde galiba 400 M lot var. Bu adam 12 M satacam deyince yüzde 30 a yakın saldık. Yani sınırı var mı bu satmanin veya süresi. Yani 12 M satti. Sonra iki ay sonra 20 milyon daha satacam diyebilir mi

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Benim merak ettiğim diğer konu ise patronun elinde galiba 400 M lot var. Bu adam 12 M satacam deyince yüzde 30 a yakın saldık. Yani sınırı var mı bu satmanin veya süresi. Yani 12 M satti. Sonra iki ay sonra 20 milyon daha satacam diyebilir mi
    Halka arz için satışa koydukları ve satılmayan mallar bunlar, daha fazlasını satacaklarını sanmıyorum ama çok yukarılara çıkarsa bilemem.
    Satmaya niyetleri varsa şirkete talip olanlar da çıkar, yaptıkları işler ve tasarlananlar ortada, benim çok param olsa böyle bir şirketi alırdım.

6. Anladım hocam. Bu arada yine yüzde 4-5 lik marj oldu kcaerde...

7. https://www.tradingview.com/x/mGtLa1qX/

günlük

bugün 51.85 yarın 52.65 tirend desdeği olarak görünüyor.

muhtemelen çarşamba yönü belli olur demiştim

bakalım ne yapacak

tabi bence..

8.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Benim merak ettiğim diğer konu ise patronun elinde galiba 400 M lot var. Bu adam 12 M satacam deyince yüzde 30 a yakın saldık. Yani sınırı var mı bu satmanin veya süresi. Yani 12 M satti. Sonra iki ay sonra 20 milyon daha satacam diyebilir mi
    istediği zaman istediği kadar satar..

tabi şirket elinden çıksın istemiyorsa %49.99'a kadar satabilir

yada diğer yolu

altın hisse çıkarıp

%99.99 unu satar ama şirket yine kendine ait olur.

bu durumda şirkete olan güven sıfıra iner

diğer yolu

%60-70 'ini borsada parça parça satar

ama satışların büyük kısmını başka hesapdan yine kendi alır

bu şekilde istediği kadar satmış olabileceği gibi şirket yönetiminide elinde tutmuş olur

tabi burada şirketin yönetimini kaybetmek gibi istemediği sonuçlar çıkabilir

bunun örnekleri mevcuttur.

tabi bence.

Sayfa 309/375 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •