Sayfa 372/387 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon
Arama sonucu : 3091 madde; 2,969 - 2,976 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Ama büyük aptallık yapmış olabilirim +6 civarı satıp +6 civarından yeotk aldım
    dostum sen gerçekten de kocaer için bir indikatörsün artık...senin aldığın vakitte satmak gerekiyor...sattığın vakitte de almak gerekiyor...dikkat ediyorum son bir kaç girişinde bu olay net olarak ortaya çıktı...sana zahmet her giriş ve çıkışında burada yazarsan sevinirim..trade yapmayı pek beceremiyorum bakarsın belki artık isabetli tradeler yaparım...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Yarısını verdim 60.90 dan. Hakkımda hayırlısı ;)
    kocaer 61,00 i yukarı kırdığı anda ivmelendi...demek ki senin gibi düşünen çok yatırımcı olmuş...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Karda beklemek zordur dostum, umarım yine diğer hisseden dayak yiyip geri dönmezsiniz, hakkınızda hayırlısı.
    bari zararına satmasaydı fenerbahçeli...kocaerden zarar etmek de büyük beceri istiyor...

4.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Şirket sürpriz yapmayı sever dedik hep ama bunu hiç beklemiyordum açıkçası, bedelsiz bekleyen var mıydı sayın ortaklar.
    Kaç gündür tahtayı duman etti tahtacı, baskıyla mal dökme peşindeymiş demek ki, şirket büyük işlere girişecek ki buna gerek görmüştür, gece yarısı olduğu için ortakların haberi bile olmadı daha, sabah istişare ederiz artık.

Hayırlı olsun.
    Enflasyon muhasebesinin etkisini bilançosunda gördüğümüz şirketlerin sermaye artırımına gitmesi çok kuvvetle muhtemel. Başka şirketlerde de göreceğiz. 2024 ve 25 sermaye artışlarının rekor yılları olacak.

Biliyorsunuz psikolojik etkisi dışında bu haberlerin kıymeti harbiyesi pek bir minimal. Ama bizim borsamızda "100 den bölündü, 20 ye düştü, şimdi yine 100 e gider ağam paşam" cümleleri çok prim yapar. Bazen olur da. İnşallah kocaerde de olur, ben mutlu olurum.

Bu haber düştü diye 1 lot aldım mı? Tabii ki hayır. Sattım mı? Tabii ki hayır.

Bana göre içi köpürtüldüğü kadar asla olmayan boş beleş işlerdir bedelsiz sermaye artırımları. Hatta temettüden eksilteceği için pek de sevmem.

Bol kazançlar herkese.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    dostum sen gerçekten de kocaer için bir indikatörsün artık...senin aldığın vakitte satmak gerekiyor...sattığın vakitte de almak gerekiyor...dikkat ediyorum son bir kaç girişinde bu olay net olarak ortaya çıktı...sana zahmet her giriş ve çıkışında burada yazarsan sevinirim..trade yapmayı pek beceremiyorum bakarsın belki artık isabetli tradeler yaparım...
    Çok güzel tespit yaptınız hocam genel olarak küçük yatırımcının hareket tarzını özetlediniz aslında.9 aydır hissedeyim forumu takip ediyorum ilk kez yazdım hepimiz için hayırlısı olur umarım

6.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Enflasyon muhasebesinin etkisini bilançosunda gördüğümüz şirketlerin sermaye artırımına gitmesi çok kuvvetle muhtemel. Başka şirketlerde de göreceğiz. 2024 ve 25 sermaye artışlarının rekor yılları olacak.

Biliyorsunuz psikolojik etkisi dışında bu haberlerin kıymeti harbiyesi pek bir minimal. Ama bizim borsamızda "100 den bölündü, 20 ye düştü, şimdi yine 100 e gider ağam paşam" cümleleri çok prim yapar. Bazen olur da. İnşallah kocaerde de olur, ben mutlu olurum.

Bana göre içi köpürtüldüğü kadar asla olmayan boş beleş işlerdir bedelsiz sermaye artırımları. Hatta temettüden eksilteceği için pek de sevmem.

Bol kazançlar herkese.
    Çoğuna katılmakla beraber fiili dolaşımı az olduğu için tahtaya istikrar sağlayıcı fayda sağlayabilir, sığ olunca inişler ve çıkışlar çok ani ve sert oluyor, fiber karboncudan bekliyordum aslında ama epey şirket yapabilir özkaynak artışından dolayı.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Çoğuna katılmakla beraber fiili dolaşımı az olduğu için tahtaya istikrar sağlayıcı fayda sağlayabilir, sığ olunca inişler ve çıkışlar çok ani ve sert oluyor, fiber karboncudan bekliyordum aslında ama epey şirket yapabilir özkaynak artışından dolayı.
    Evet o kısmı faydalı, katılıyorum. Aslında pek çoğunuzun aksine patron satışlarını da severim ben, bir şirket ne kadar halka açıksa o kadar şeffaf olmak zorunda. Sadece yapılış şekli önemli. İkincil halka arz da bir yöntemdir, benim değerli bulduğum budur mesela.

Elbette bunların hepsi uzun vade için önemli hususlar, bizim borsacıların %99unun hoşuna gitmez, biz anında parayı gömmeyi severiz.

8.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku

Bol kazançlar herkese.
    borsamızın genel yapısı budur dostum...borsamıza yatırım yaptığımız sürece bu devran böyle gidecek...ben olumlu etkileneceğini düşünüyorum...hikayesi de güzel...piyasa da her türlü ilgi gösterecektir...sermaye artışı by lar için sığlığı giderecek...ama hikayesi olduğu için piyasa bu hisseleri de toplayarak ileride tekrardan sığ olmasına neden olacaktır...

Sayfa 372/387 İlkİlk ... 272322362370371372373374382 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •