Sayfa 370/387 İlkİlk ... 270320360368369370371372380 ... SonSon
Arama sonucu : 3094 madde; 2,953 - 2,960 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayırlu uğurlu olsun....büyüme şirketleri sürekli bedelsiz vererek büyüyorlar arkadaşlar...ilk halka arz olduğunda da sermayesi 212 milyonmuş...bir ara fiyatı 70-80 lere geldiğinde bedelsiz vererek bölünmüş idi...kabaca hemen hemen aynı senaryo gerçekleşiyor....artık ereğli ,kardemir, ısdemir ,ızmirdemirçelik gibi devlerin ligine giriyor...

sermaye artışı ile ileride büyük cirolara ulaşabileceğinin işaretlerini veriyor...güzel işaretler bunlar....
    Önceki bedelsizde de önce biraz salmış ama sonra çıkmış deniyor. Ama ne olursa olsun güzel bir haber gibi duruyor değil mi abi ;)

2.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    keko bedelli yaparsa tahtada yatırımcı kalmaz .ben bedelli yapan firmalardan bir daha bulaşmamak adına ayrılırım.heleki hakan kcaerin bu satışından sonra..bedelsiz en azında ky nin daha kolay ulaşmasını sağlıyor,yoksa bedelsizinde pek bir anlamı yok nötr yani.
    doğrudur dostum...bence şu anda bedelsizin keyfini yaşayalım...bedelsizden sonra hisselerimiz artacak ve fiyat da bölünerek ucuzlayacak...bakalım fiyatı kaça çıkaracaklar ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Dün atak yapan YEOTK de Neomda iş kovalacakmis gibi bir kap var

4. eşleşmede tavan görünüyor.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    doğrudur dostum...bence şu anda bedelsizin keyfini yaşayalım...bedelsizden sonra hisselerimiz artacak ve fiyat da bölünerek ucuzlayacak...bakalım fiyatı kaça çıkaracaklar ??
    Bölününceye kadar hem bu beklenti hem de gelmesi olası diğer olumlu haberlerle iyi yerlere çıkmalı ki bölünmüş hali 20 üstünde olmalı, buralardan bölünürse 17 olur bölünmüş fiyatı, tahtaya da istikrar gelir belki.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    eşleşmede tavan görünüyor.
    Malesef bozmus

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Malesef bozmus
    belki benim malları gördü ,tümünü yazmıştım tavana

8.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bölününceye kadar hem bu beklenti hem de gelmesi olası diğer olumlu haberlerle iyi yerlere çıkmalı ki bölünmüş hali 20 üstünde olmalı, buralardan bölünürse 17 olur bölünmüş fiyatı, tahtaya da istikrar gelir belki.
    bölünen her hisse eninde sonunda bölünmeden önceki fiyatını görüyormuş..kocaer bunu bir kere ispatladı...önümüzdeki süreçte de bence tekrardan ispatlayacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 370/387 İlkİlk ... 270320360368369370371372380 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •