Sayfa 316/375 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,521 - 2,528 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. 63 M yaptı ise güzel ama 37 ise kötü bence.

2. Şirket katma değerli ürünlerden 37.824.363 milyon Amerikan dolarlık yeni sipariş almış, Avrupa- MENA ve ABD kıtasında ağırlıklı, daha ilk çeyrekte iki sipariş için çok güzel rakamlar, Ocak ayında da 27 m usd sipariş almıştı. Bu hafta katma değerli ürün hatlarında %50 kapasite artışı yatırımı da devreye alındı, yani bundan sonra daha büyük rakamların gelmesi beklenebilir. Şu patronun satış hengamesi bitse de tahtaya istikrar gelse, bu kadar potansiyeli olan şirketin talipleri çok olması lazım.

Hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. Bu gün 56.40 i zaten görmüştü ve gün boyu da oralarda dolaştı.. böylece maliyetli bir yol oluştu..zaten son bir haftadır sık sık 58 lere kadar çıkıp iniyordu...yarının tavanı 59 civarlaridir...yani bence az bir çaba ile tavan olabilecek yapıdadır...tavan yapabilirse ?? Güzel bir isyah gelir..

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bu gün 56.40 i zaten görmüştü ve gün boyu da oralarda dolaştı.. böylece maliyetli bir yol oluştu..zaten son bir haftadır sık sık 58 lere kadar çıkıp iniyordu...yarının tavanı 59 civarlaridir...yani bence az bir çaba ile tavan olabilecek yapıdadır...tavan yapabilirse ?? Güzel bir isyah gelir..
    İnşallah abim. Ama şöyle biraz çalıştım, 29 ocaktaki iş kapı ile gün içi tavana yakın değerleri görmüş günü +3.9 dan kapamış. Ama bu kez kap daha yüksek gibi.

5.  Alıntı Originally Posted by cirolix Yazıyı Oku
    10 milyon dolar cacık mıdır değil midir bir kenara bırakıyorum.
    Yarın 10 milyon da olsa 37 milyon da olsa ne olıur onu da bir kenara bırakıyorum.
    ama okuduğumuzu tam olarak anlamadan yorum yazmayalım konusunu bir kenara bırakamam.

Ocak ayındaki KAP yılbaşından bu yana diyordu.
    Şimdi üstüne 45 gün geçmiş 14 Mart olmuş ve son 45 günde deniyor.

Birleşimi 63+ milyon dolar yaptı, bence güzel rakamlar bunlar...
    Haklısınız, hatalı ve hızlı okumuşum, özür dilerim.

Seans başlamadan hatamı kabul edeyim, kimseye hata yaptırmayayım. Uyarınız için teşekkür ederim.

63+ dolar rakam iyi mi değil mi, bir yorum yapamam. Zira bölgenin toplam cirosu ise kötü, bölgeden bir ülkenin bir eyaletindense harika. Bunu bilemiyoruz, ama mena diye kabul edersek ve tüm bölge olduğunda hemfikirsek ben beğenmedim bu rakamı.

Hatamı gördüğünüz için tekrar teşekkür ederim

6.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Bizim ülkemizde her doğan hayata 5-0 geriye başlayınca hep hesap kitap yapıyor. 1ay önce methiyeler düzülen hisse sipariş aldıkça sövülüyor. Biz piyasa değeri milyarlara ulaşmış ama hergün tavan yapan hisseleri severiz. Her koyun kendi bacağından asılır. Beklenti olduğu sürece ben buradayım inşallah. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Sevgili katti,

Benim ağzımdan herhangi bir hisseye sövme duymamış olman lazım. Hiç yapmadım bugüne kadar. Benim mesajımın üzerine bunu yazdığın için bana cevap veriyormuşsun gibi algıladım, o sebeple sana cevap vermek istedim.

Beni iyi okuyorsan, yukarıdaki yorumu hak etmediğimi çok iyi biliyor olman gerekir. Kötü niyetli olmadığını düşündüğüm için, beni takip etmediğini varsayarak bu yorumu yapmış olabilirsin diye düşünüyorum.

Benim zaman içinde söylediklerim ve mevcut değişmeyen düşüncelerim aşağıdaki gibi; (benim ağzımdan tek bir mesajda bil istedim ki, belki sen de hakkımda yanıldığını kabul etme lütfunu gösterirsin. Göstermesen de hiç problem değil. Ama doğruları bilmen açısından önemli, beni yanlış tanımanı istemem.)

Kocaer beğendiğim bir şirket.
    Büyüyecek.
    Değeri artacak.
    Biçtiğim değer 1 milyar dolar, satacağım fiyat 1.5 milyar dolar.
    Bu hissede fiyatını yukarı çekmek için manipülasyon yapılıyor.
    Buna patron çanak tutuyor.
    Belli gruplar tarafından çok pazarlanıyor ve bundan insanlar zarar gördü ve görecek.

Bu kadar. Bunlar benim görüş ve tespitlerimdir. Kimseyi bağlamaz, kimse bu görüşlerimden dolayı bana hesap soramaz. Benimle aynı fikirde olmak zorunda değil hiç kimse. Bütün bunlar asla ve katiyen YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. Tavsiye isteyenler forum başlıklarında değil, lisanslı uzmanlara gidip danışsınlar.

Sevgiler, saygılar.

7. https://www.tradingview.com/x/NKZAX2cS/

günlük

haber çok manidar yerde geldi

bakalım tirend üzerinde kalabilecekmi

yada tirendden kalkıp yeni bir tirend oluşturabilecekmi

genelde bu tür haberlerde yukarı yapıp basıyorlardı

bugünüde izleyelim bakalım ne yapacaklar

tabi bence.

8.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Bizim ülkemizde her doğan hayata 5-0 geriye başlayınca hep hesap kitap yapıyor. 1ay önce methiyeler düzülen hisse sipariş aldıkça sövülüyor. Biz piyasa değeri milyarlara ulaşmış ama hergün tavan yapan hisseleri severiz. Her koyun kendi bacağından asılır. Beklenti olduğu sürece ben buradayım inşallah. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

vallahi yalan yok.

değeri isterse 10 mlyr dolar olsun .aşırı pirimli olsun

ama her gün tavan tavan gitsin hissem olsun isterim

yıllarca yatıp durmaktansa o tür hisseler tercihimdir

ama onuda her zaman bulamıyoruz bulsakda erken iniyoruz.

tabi bunlar tercih meselesi.

tabi bence.

Sayfa 316/375 İlkİlk ... 216266306314315316317318326366 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •