Sayfa 188/375 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon
Arama sonucu : 2994 madde; 1,497 - 1,504 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

Alıntı Originally Posted by Zdx&Lunar Soul Yazıyı Oku
    PARSN ne olacak HONKY? Oradakiler seni bekliyor bir iki yorum patlat arada.
    Parsan 5000 diyorum
    Ytd

2.  Alıntı Originally Posted by honky Yazıyı Oku
    Parsan 5000 diyorum
    Ytd
    Dedin diyeceğini bence gördün ne olduğunu.... Çok bilsen 150 de değil şimdi derdin mi acaba ? Bir de burada değil orada konuşabilir olurdun.
    "Hayalleriniz için sessiz bir şekilde savaşın. Çünkü onları gerçekleştirirken yaratmış olduğu etki insanların tahammül edemediği bir şeydir."

3. https://www.tradingview.com/x/QYnEMYFr/

günlük

sonunda gapı gaptı namussuz..

4. Tamamen sahipsiz ve korumasız bir tahta, her gün %4-5 düşüyor, yönetim hissesine sahip çıkmazsa bundan sonra kimse kuruş koymaz, güven kaybeder tıpkı cemts gibi olur, patron hissesi olmamalı, kurumsal ve de aldığı işler ve beklentilere göre hareket etmeli.
    Endeks düştü bu da düşer normal de bu kadar düşmesi normal değil.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5. Yüzde 4 böyle günde iyi yine

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by katre7878 Yazıyı Oku
    Yüzde 4 böyle günde iyi yine

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Saka mi bu kadar

7. son zamanlarda demir çelik sektörü hisseleri iyi duruyor...buna karşılık kocaer çok sert düştü...sert düşüşlerin de bence tepkisi sert olacak...konjöktür onlardan yana dönmeye başladı...zaman kocaerin lehine işliyor...katma değeri yüksek ürünlerin cirodaki payı gittikçe artıyor...jes yatırımları yavaş yavaş başlayacak...demir çelik fiyatları artmaya başlıyor...tüm bunlar kocaerin arkasından esen bir fırtınaya dönüşecek ileriki zaman diliminde..sabırla bekliyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. bu arada bir ihtiyacım için bir iki hafta önce kenara biraz nakit ayırmıştım...kardeşim benden borç para isteyince o ihtiyacımı alamadım...düşen hisseleri de görünce bir miktar brksn hissesini aldım...böylece atatp ve kocaerin yanına bir de brksn ım oldu..brksn küçük ama son bir yılda büyüme trendi yakalamış kaliteli bir şirkettir...bir kenarda kalsın bakalım...bir kaç yıl içinde güzel büyümesini beklerim..umuyorum ki bu kadarlık bir sabrı gösteririm...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 188/375 İlkİlk ... 88138178186187188189190198238288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •