Sayfa 375/375 İlkİlk ... 275325365373374375
Arama sonucu : 2996 madde; 2,993 - 2,996 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Tam anlayamadım, bofa neyi cizdi hocam, hisse 59.55 kapattı zaten.
    Özür dostum ben alvesle kcaeri karistirdim elimde her ikisi de vardı kusura bakma yanlış oldu özür dilerim ky dostlardan
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

2.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    Özür dostum ben alvesle kcaeri karistirdim elimde her ikisi de vardı kusura bakma yanlış oldu özür dilerim ky dostlardan
    Rica ederim dostum, bol kazançlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Kcaer de aynı dediğiniz gibi harika haberler gelmeden ve endeks 1000 puan asagidayken daha yukarilari görmüştü.
    işmen 30 / 31 ekim 2023 de yüksek işlem hacmi ile 45 80 görmüştü tahtacı veya spek üst kademelere satışlarını yazıp kademeleri aldı en yüksek 45 80 kapanış 42 42 buralara 12 00 tlde 2 ay 10 günde geldi alıcılara malı verdi ertesi gün açılış 39 00 kapanış 38 18 tl oldu 1,5 ay içinde 28 40 kadar % 60 düştü şimdilerde 35 00 lerde . bunun gibi bist de çok hisselerde aynısını yapıyorlar hisse en yüksek gördüğü yer hissenin değeri değilmiş ki spek hisseyi geri çekiyor ve aşağıdan daha çok mal alabiliyor bu döngü böyle devam ediyor .

kocaerde en yüksek 69 15 en düşük 43 32 gördü % 60 düşmüş oldu spekler hisse üzerinde istediklerini yapıyorlar yüksekden ver aşağıdan al spekler devamlı yükseltse kime verebilecek hisseyi spekler yüksek hacimle kendi yazdıkları mallarını alarak yatırımcılara satıyorlar düşük hacimle satış baskısı ile mal alıyorlar bedelsiz yapılması hisse fiyatına katkısı yoktur yatırımcılarda psikoloji etkisi olur hisseye katkı hasılatın enflasyondan fazla artış ve karın artışıda olursa hisseye katkısı olur
    yatırım tavsiyesi değildir

4. Ben uzun vadeli aldım kocaeri ama hergün alsat yapmadığıma pişman ediyor

Sayfa 375/375 İlkİlk ... 275325365373374375

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •