Sayfa 252/375 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,009 - 2,016 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Eregli bile %3 yaptı, Kcaer tahtacısı suya götürüp susuz getirmeye devam ediyor, sabah yüksek aç sonra da kapanışa kadar bas aşağıya, rezillikten başka bir şey değil.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. ereğli son günlerde biraz kıpraşıyor...bunun nedeni global konjöktürdür...ereğlinin kıpraşması bizde koşma etkisi yapmasını bekliyorum...son bir iki haftadır kocaer son çıkışlarının hazmı ile uğraşıyor...40,00 tl yi aşağı kırmak istememesi güzeldir..43,70 civarları da şimdilik direnç görevi görüyor...direncimize çok yakınız ve en ufak bir iştah artışında o direnci yukarı kırabilecek potansiyelimiz var...bir gözümüz de kap ta...güzel bir kap ile direncimizi geçerek 50,00 tl psikolojik seviyelerine ulaşabiliriz..oranın üzerine çıkabilirsek ?? çok rahatlarız..bir çeşit zirvelerden ciğerlerimize temiz hava girer...kendimizi çok iyi hissederiz..

konjöktür arkamızda...özel beklentilerimiz de arkamızda bize güç veriyor...sabır sabır sabır..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ereğli son günlerde biraz kıpraşıyor...bunun nedeni global konjöktürdür...ereğlinin kıpraşması bizde koşma etkisi yapmasını bekliyorum...son bir iki haftadır kocaer son çıkışlarının hazmı ile uğraşıyor...40,00 tl yi aşağı kırmak istememesi güzeldir..43,70 civarları da şimdilik direnç görevi görüyor...direncimize çok yakınız ve en ufak bir iştah artışında o direnci yukarı kırabilecek potansiyelimiz var...bir gözümüz de kap ta...güzel bir kap ile direncimizi geçerek 50,00 tl psikolojik seviyelerine ulaşabiliriz..oranın üzerine çıkabilirsek ?? çok rahatlarız..bir çeşit zirvelerden ciğerlerimize temiz hava girer...kendimizi çok iyi hissederiz..

konjöktür arkamızda...özel beklentilerimiz de arkamızda bize güç veriyor...sabır sabır sabır..
    Hem de arkasına bakmadan koşmalı, katma değerli ürünler, pazar sıkıntısı olmayan, ürettiğinin %80'e yakını ihracat olan ve de vizyoner bir yönetim varken tahtası böyle hareketlere maruz kalmamalı, bu tahtacının yaptığı sürüye kurt çağırmaktır.

Herşey güzel olacak inşallah

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

5. bofa yukarı aşagı yapıyor çogu kagıtta dıkkat edın kaldırıp tepeden vuruyor

6. 43:70 direncimizi geçtik arkadaşlar.. hayırlı uğurlu olsun..ilk hedefimiz 50:00 psikolojik direncimiz...bu günkü yorumunda Ereğli'nin kiprasmasi bizde koşma etkisi yapar demiştim... şu anda eregliden daha çok primliyiz...

7. Hasretle beklediğimiz 45-50 bandına kavuşacak mıyız yoksa yine geri vites mi yapacak, kapanış önemli, yeni tepemiz hayırlı olsun, yükselen tepelere devam.

8. Kocaerde artık emeklerin karşılığı olan meyve yeme vakitlerine giriyoruz...hem konjoktur hem de kendine has özel beklentileri yüzünden..bu iki etken de somutlasmasina az bir zaman kaldı..

Sayfa 252/375 İlkİlk ... 152202242250251252253254262302352 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •