Sayfa 259/375 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,065 - 2,072 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Biraz kar edince yine sana cesaret gelecek ve ardından yine hareketli hisselerde macera arayacaksın...ve orda yine tokadı yiyip tekrardan kocaere çok daha yüksek fiyatlardan geleceksin..

Uzun vadeli yatirimciligi içine sindirmemiş her yatırımcının davranış şekli budur...bunu kendimden biliyorum ..
    Sizin hisseleri alicam bundan sonra abi net önerilerinizi bekliyorum her daim

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Sizin hisseleri alicam bundan sonra abi net önerilerinizi bekliyorum her daim
    benim ta 17,50 lerden beri hissede olduğumu biliyordun...ilk defa kocaerde ne zaman aldın bilmiyorum tek bildiğim 40,00 civarlarında iken aldım demiştin...galiba iki hafta da ancak oldu...eğer o günden beri satmamış olsaydın bile %30 karda olacaktın...ama kısa düşününce bir yerden %5 kazanıyorsan diğer bir yerden %10 kayıp ediyorsun ..böylece geçirdiğin zaman da boşuna gidiyor elde de bir şey kalmıyor...bu şekilde davranmayı bırak dostum..yoksa dediğim gibi peş peşe sermayeleri bitirirsin..

kocaer değer verdiğim ve tutulması gerektiğini düşündüğüm hisselerden biridir...2025 yılında füzeci diye tabir ettiğimiz yatırımcı tipleri de hisseye geleceğini düşünüyorum...aslında al unut tipinde bir hisse...ileride temettü de verecek...maliyetiniz bir kaç yılsa sıfırlanacak..

şu anda aklımda tavsiye edebileceğim ve kendi çalışmam ile bulduğum yeni bir hisse yok...elimdeki atatpyi 34,50 lerden almaya başlamıştım bu aralar 150 civarlarını zorluyor...berkosanı ise 40-45 gün önce 21,31 den almıştım , oda şu anda 42,90 da...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Bu kocaere neler oluyor son zamanlarda, her gun yurumeye basladi alisik olmadigimiz hareketler bunlar

4. yeni bir hisse bulduğumda zaten burada da twiter hesabımdan da paylaşıyorum...paylaştığım sıralarda alanlar genelde benden de daha ucuza alabiliyorlar...fenerbahçeli dostum ilk paylaştığım vakitlerde alman faydana olur..o sıralarda güzel bir dipten almış olursun...umarım sermaye olarak düzlüğe çıkarsın...sana tavsiyem temel ve teknik olarak kendini geliştir...artık hazır balık yemeye değil de balık tutmaya odaklan...ben sana başarılar diliyorum...

14 yıllık forum hayatımda ilk defa seni engellemiştim..bu gün ise senin için çaba harcıyorum... ısrar ile inat etmedikten sonra borsada kazanmak çok kolay...tekrardan başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Bu kocaere neler oluyor son zamanlarda, her gun yurumeye basladi alisik olmadigimiz hareketler bunlar
    sen 2025 gör hele.... o vakit füzecilerden burası geçilmeyecek...o vakit geldiğinde (eğer yaşayıp görürsek ) burada kıçıma tekmeyi vurmaya çalışacak çok füzeci çıkacaktır...keko sen de kim oluyorsun diyecekler...o günleri sabırla bekliyorum...

gesanda bunu yaşamış idim...fenerbahçeli dostumun ayakabı numarasını hala hatırlıyorum...

6. Kimseyi yanıltmak istemem.
    Trade etmeyi bırakmak lazım dediğim yerden -44 civarı- sonra keşke bırakmasaydım dedim ama yapsa idim büyük ihtimalle elimde daha az lot kalırdı bugune.

Ben buralarda daha heyecanlanmıyorum, daha devre bile kesmedik. Sakin olun.

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yeni bir hisse bulduğumda zaten burada da twiter hesabımdan da paylaşıyorum...paylaştığım sıralarda alanlar genelde benden de daha ucuza alabiliyorlar...fenerbahçeli dostum ilk paylaştığım vakitlerde alman faydana olur..o sıralarda güzel bir dipten almış olursun...umarım sermaye olarak düzlüğe çıkarsın...sana tavsiyem temel ve teknik olarak kendini geliştir...artık hazır balık yemeye değil de balık tutmaya odaklan...ben sana başarılar diliyorum...

14 yıllık forum hayatımda ilk defa seni engellemiştim..bu gün ise senin için çaba harcıyorum... ısrar ile inat etmedikten sonra borsada kazanmak çok kolay...tekrardan başarılar diliyorum..
    Ne deseniz haklısınız. Amasız fakatsız. O hisseleri kacirttim yani geç gördüm diyelim. İnşallah ben de kazananlar kervanina katılmis oldum kcaerle aynen 17 de görmüştüm Kocaer dediginizi ama nasip bu aralara denk geldi. Olsun ömür olursa kazanırız insanlara dediklerinizi ogutleriz

Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sen 2025 gör hele.... o vakit füzecilerden burası geçilmeyecek...o vakit geldiğinde (eğer yaşayıp görürsek ) burada kıçıma tekmeyi vurmaya çalışacak çok füzeci çıkacaktır...keko sen de kim oluyorsun diyecekler...o günleri sabırla bekliyorum...

gesanda bunu yaşamış idim...fenerbahçeli dostumun ayakabı numarasını hala hatırlıyorum...
    Benim isdemir de 3 yılda elde ettiğimi 4 ay da verdi kocaer. İsdemirleri de buraya geçesim var ama memleketin fabrikası bu da patlama yapıp uçarsa diye isdemir paramın 1 kısmı ile 3 yılımı yedi . Tek kızdığım bu. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 259/375 İlkİlk ... 159209249257258259260261269309359 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •