Sayfa 227/386 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon
Arama sonucu : 3084 madde; 1,809 - 1,816 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Yeni tepe 39.70 olarak kaldı, oradan çok hızlı uzaklaşması hoş değil ama tepelerden realizelerin olmasını da normal karşılamak lazım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. tamda öyle degil sn keko ,sen kocaer'e geldiginde senden 2 tl düşüktü maliyetim sadece ,ayrıca sen geldiginde tahta serengeti düzlükleri gibi ıssızdı,haksızlık etme kendine..bir baktım kademelere 10k lotlar döşenmiş ,19 binler falandı fiyat..

3.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    tamda öyle degil sn keko ,sen kocaer'e geldiginde senden 2 tl düşüktü maliyetim sadece ,ayrıca sen geldiginde tahta serengeti düzlükleri gibi ıssızdı,haksızlık etme kendine..bir baktım kademelere 10k lotlar döşenmiş ,19 binler falandı fiyat..
    ilk aldığımda 17,00 civarları idi ..almaya başlayıp alımlarımı bitirdikten sonra ortalamam 17,50 olmuştu...benden sonra 19,00 civarlarına çıktı ama daha sonra tekrardan 17,00 civarlarına düştü..sonra da gittikçe toparlandı...normalde hafızam zayıftır ama borsa hafizam biraz daha güçlüdür diyebilirim...aradan yaklaşık 8 ay civarı geçti...ben geldikten sonra hisse %100 den fazla çıkış yapmıştır...2024 yılından da buna benzer bir çıkış bekliyorum...bu yıl sonuna kadar 60-70 tl hedefimdir..bakalım gerçekleşecek mi ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/KoF0Tg6L/

5 dk lık

gücünü topladı ve atağını yaptı

şimdi bir şeyler planlıyor görünüyor..

bakalım planını uygulayabilecekmi

tabi bence..

https://www.tradingview.com/x/YzPZnL8u/

beklediğim olmadı..

filama bekliyordum

desdeği kırdı hızla aşşağı saldı

döndü 38.84 üzerine atmak istedi

oda olmadı..

önümüzdeki çubuklara bakacaz artık

tabi bence.

5. kocaere güzel bir alış iştahı geldi bu günlerde...beklentileri heyecan uyandırıyor..güzel bir hikaye yakaladı...son bir iki yıldır demir çelik sektörü kan ağlarken ve önemli bir kısmı da zarar açıklarken kocaer ciro ve karlarında rekorlar görüldü...piyasaların canlanması ile beraber kocaerin ciro ve karlarında da ciddi yükselişler beklenmeli...oluşan yeni hikayeler ile de güzel bir çıkış ivmesini yakalamasını temenni ediyorum...açıkçası beklentim de bu yönde...sabır sabır sabır...

bence hala demir çelik sektörünün göz bebeğidir..en kısa sürede suudi arabistandan ve jes santralinden bir haber düşmesini umuyorum...böyle bir haber bizi çoşturacaktır...umuyorum ki en kısa sürede 40-50 aralıklarına yerleşiriz...oralara yerleştikten sonra ise artık artacak ciro ve karlar ile yeni zirveler yaparız..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. Kap gelmiş biraz önce yeni iş anlaşması.Olumlun olacaktır..

SM-A235F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Şirket 2024 yılı yılbaşından bugüne MENA ve Amerika kıtasından ağırlıklı olarak enerji sektörüne yönelik toplam 27.276.513 Amerikan doları tutarında katma değerli çelik profil siparişi almıştır.

8. Sabah açılışta vermiştim yarın geri alayım, gittiğim yerde fena dayak yedik ;)

Sayfa 227/386 İlkİlk ... 127177217225226227228229237277327 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •