Sayfa 353/376 İlkİlk ... 253303343351352353354355363 ... SonSon
Arama sonucu : 3005 madde; 2,817 - 2,824 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Keko dostum şu analizi birde brksn için yapsana ya…😉

2.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Keko dostum şu analizi birde brksn için yapsana ya…��
    analizim stabil olan hisselerde çok işler değil...işlem hacmi yüksek olan hisselerde daha net sonuçlar alıyorum...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. dün endeksten pozitif ayrışmış idik...endeks kötü iken biz tavan yapmış idik...bu sabah kocaer eksili açıldı...kar realizasyonları yapılıyor şu anda...ama dünkü işlem hacmi bu gün de kocaerin yoluna devam edebileceğini gösteriyor....en azından benim açımdan durum bu şekilde...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. galan kap haberimiz çok güzel...çok uzun da tutulmayı hak ediyor kocaer....ama trade fırsatı verir ise de değerlendirip lot miktarını artırmak iyi olur...

5. Kısa zamanda çok iyi çıktı, düzeltme normal, 60 üstünde kalabilirse iyi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6. dün yapılan işlemlerin pastası . y t d

7. gün içinde kocaerden toparlanma bekliyorum....hatta tekrardan çıkışına devam etmesini bekliyorum...bakalım gün sonunda bu gerçekleşecek mi ?? ( bu düşüncemin nedeni henüz realizasyon için işlem hacmi yönünden gerekli şartların oluşmamasıdır... )

Sayfa 353/376 İlkİlk ... 253303343351352353354355363 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •