Sayfa 367/386 İlkİlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon
Arama sonucu : 3084 madde; 2,929 - 2,936 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    hayırlısı diyelim...aslında çıkması için temel gerekçeler mevcut...ama tahta yapıcıların da kendilerine göre taktikleri oluyor ne yazık ki ..herkese öyle bedavadan kazandırmıyorlar...sabır etmeden ,çile çekmeden hemen gelip bir vole vurmak isteyenlere kazandırmak istemiyorlar....

bu dirençleri geçmemiz bir habere bakar...bence bu haberler de şirketin zulasında muhakak bekliyordur...vakti geldiğinde ve uygun gördükleri bir vakitte bunu zuladan çıkaracaklardır...sabırla beklemeye devam ....
    hikayenin özü...

2. 2 gün öncesinin pastası altta bugünün takası ve haftalık takas üst bölümde hiç bir şirket sahibine fazla güvenilmez gülerken ısırıverir hisse satacağım dedi yabancı ve yatırım fonu hisse satmış .
    yatırım tavsiyesi değildir

3. Şanssız bir gün, diğer hissem de eksi 5 nasipko

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Şanssız bir gün, diğer hissem de eksi 5 nasipko
    Arkadaşım rahat olun bu hisse akşama artı kapatabilir resmen bezdirme politıkası yapılmakta. ama gün gelcek burda ekran alıntısını 500 den verdiğimi görünücek allah sağlık verirse.

5. Arkadaşlar ayrıca azönce şirketi aradım ve bu uzun düşüsün sebebini sordum. hiçbir olumsuz durum yok tam tersine daha güzel haberlere hazırlıklı oldun dediler. hayırlısı.

6.  Alıntı Originally Posted by ERD0805 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar ayrıca azönce şirketi aradım ve bu uzun düşüsün sebebini sordum. hiçbir olumsuz durum yok tam tersine daha güzel haberlere hazırlıklı oldun dediler. hayırlısı.
    yani zulada güzel haberlerin olduğu teyit oldu.... umarım bu yılın sonunda 100 leri görürüz...temennim bu yönde...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    yani zulada güzel haberlerin olduğu teyit oldu.... umarım bu yılın sonunda 100 leri görürüz...temennim bu yönde...
    EVET. BEKLEMEYE DEVAM

Sayfa 367/386 İlkİlk ... 267317357365366367368369377 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •