Sayfa 354/376 İlkİlk ... 254304344352353354355356364 ... SonSon
Arama sonucu : 3005 madde; 2,825 - 2,832 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gün içinde kocaerden toparlanma bekliyorum....hatta tekrardan çıkışına devam etmesini bekliyorum...bakalım gün sonunda bu gerçekleşecek mi ?? ( bu düşüncemin nedeni henüz realizasyon için işlem hacmi yönünden gerekli şartların oluşmamasıdır... )
    elbette öyle, ki; sonuçta tahta yapıcısı kazanmak zorunda..umarım endex yataya sarar en azından önceki 9.400 zirvesinin altına sarkmaz ,yoksa hiç bir tahta dayanamaz..

2. Düzeltmeleri bir kaç güne toparlanır

3.  Alıntı Originally Posted by Berber Yazıyı Oku
    Düzeltmeleri bir kaç güne toparlanır
    Ben bu gün yoluna devam eder diye düşünüyordum...bakalım gün sonunda neler olacak ?? merakla izliyoruz...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4. hoş olmadı devre yemesi..son hareket bu 10 miyon lotu yedirme operasyonu olmasın ..

5. Bugünkü hareketi tutturamadınız sn. Keko, 60 üstünde tutsaydı iyiydi, devre kesmesi yakışmadı, sabah 64 üstünü gördü, 62 civarı kapatsaydı keşke.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Bugünkü hareketi tutturamadınız sn. Keko, 60 üstünde tutsaydı iyiydi, devre kesmesi yakışmadı, sabah 64 üstünü gördü, 62 civarı kapatsaydı keşke.
    Kapanışı da görmek lazım ...ama şu anda görüntü tutturamadığımı gösteriyor...dün kapanışta alıcı bekleyen 5-6 milyonluk lot ve dünkü işlem hacminin geçmişe göre çok da fazla olmaması beni yanılttı görünüyor....endeks de olumlu olunca karda olanların bir kısmı realize olup diğer geri kalmış hisselere dönüş yaptılar görünüyor....umarım 60-62 civarından kapanış yaparız...tabi pozitif bir kapanış olursa tadından yenmez ama şu anda bu çok zor görünüyor....hayırlısı diyelim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    hoş olmadı devre yemesi..son hareket bu 10 miyon lotu yedirme operasyonu olmasın ..
    takasları takip edebilen arkadaşlar bu konuda bir fikir beyan edebilirler...açıkçası ben takasları hiç takip etmiyorum...tabi bu mümkün de olabilir....olursa bir yandan o lotlardan kurtulmuş oluruz..bir yandan da bu lotların emilimi biraz sancılı da olabilir...

8. bence mal yedirme gibi görünüyor.bu gün eşleşmede artı 5 görünüp eksi başlaması her şeyi anlatmıştı aslında..geçmiş olsun ,yine yvşaklığını gösterdi .mal bitene dek bekletir,güzel operasyondu..

Sayfa 354/376 İlkİlk ... 254304344352353354355356364 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •