Sayfa 348/376 İlkİlk ... 248298338346347348349350358 ... SonSon
Arama sonucu : 3005 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Tahtacının elinin ayarı yok, nasıl vurduysa öyle de kaldırıyor tahtayı, bayram öncesi satanlara alım fırsat vermek istemedi galiba, 55-56 biraz zorlanır diye beklerdim ama hiç zorlanmadı. Hayırlısı bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

2. endeks eski zirvelerini geçti ama kocaer hala 69,95 zirvesinden çok uzakta...buda onu ucuz kılıyor...bir de güzel haberlerin de gelme ihtimali var...bence bu beklentiler ile çıkışına devam ediyor...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. 4.1.2024 tarihli özel durum açıklamamızda şirketimizin, Suudi Arabistan Kamu Yatırım Fonu (PIF) tarafından hayata geçirilen 500 milyar dolarlık Neom megaşehir projesinde kayıtlı tedarikçi olarak onay aldığını iletmiştik.

Yönetim Kurulumuz'un 15.04.2024 tarih ve 2 nolu kararı ile, Şirketimizin MENA (Orta Doğu-Kuzey Afrika) bölgesinde artan iş hacmini desteklemek ve global rekabet gücümüzü daha da arttırarak başta Suudi Arabistan'ın Neom şehri projesi olmak üzere bölgedeki tüm yatırımlardan daha çok pazar payı almak için Suudi Arabistan'da çelik profil fabrika yatırımı için fizibilite çalışmalarına başlanmasına karar verilmiştir.

Kurulması planlanan fabrika ile Suudi Arabistan Yatırım Bakanlığı'nın sağladığı tüm yatırım ve yerel üretici olma teşviklerinden yararlanmanın yanısıra, navlun avantajından sağlanan fayda ile yakın coğrafyalardaki satış hacmimizin arttırılması ve farklı coğrafyalarda yerinde üretimin tüm olanaklarından faydalanılması hedeflenmektedir.

Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/1272103

Adamlar bu projeye iyice asılıyorlar, yerinde fabrika kuracaklarmış, helal olsun.

Ne dersin bu işe sn. Keko.

Hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

4. Neom projesinde yavaşlama var şu sıralarda.
    Heikenashi.

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    4.1.2024 tarihli özel durum açıklamamızda şirketimizin, Suudi Arabistan Kamu Yatırım Fonu (PIF) tarafından hayata geçirilen 500 milyar dolarlık Neom megaşehir projesinde kayıtlı tedarikçi olarak onay aldığını iletmiştik.

Yönetim Kurulumuz'un 15.04.2024 tarih ve 2 nolu kararı ile, Şirketimizin MENA (Orta Doğu-Kuzey Afrika) bölgesinde artan iş hacmini desteklemek ve global rekabet gücümüzü daha da arttırarak başta Suudi Arabistan'ın Neom şehri projesi olmak üzere bölgedeki tüm yatırımlardan daha çok pazar payı almak için Suudi Arabistan'da çelik profil fabrika yatırımı için fizibilite çalışmalarına başlanmasına karar verilmiştir.

Kurulması planlanan fabrika ile Suudi Arabistan Yatırım Bakanlığı'nın sağladığı tüm yatırım ve yerel üretici olma teşviklerinden yararlanmanın yanısıra, navlun avantajından sağlanan fayda ile yakın coğrafyalardaki satış hacmimizin arttırılması ve farklı coğrafyalarda yerinde üretimin tüm olanaklarından faydalanılması hedeflenmektedir.

Adamlar bu projeye iyice asılıyorlar, yerinde fabrika kuracaklarmış, helal olsun.

Hayırlı olsun.
    bence süper bi haber hisse çok farklı yerlere gidiyor çok iyi yönetiliyor....
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    4.1.2024 tarihli özel durum açıklamamızda şirketimizin, Suudi Arabistan Kamu Yatırım Fonu (PIF) tarafından hayata geçirilen 500 milyar dolarlık Neom megaşehir projesinde kayıtlı tedarikçi olarak onay aldığını iletmiştik.

Hayırlı olsun.
    Süper bir haber...herkes acaba bu neom projesinden iş kapacak mi diye merak ediyordu...o kadar iş alacak ki oraya fabrika kuracak kadar ...Kocaer kuracağı fabrika ile Suudi Arabistan'ın yerli şirketi huvviyetine girecek...bu fabrika için her türlü teşviği de alacak...Kocaer için potansiyeli yüksek bir iş başlatılmış oldu...güzel bir hikaye daha doğdu..

7. Bu fabrika kararı ile neom projesinden yüklü bir iş alacağı da aşikar oluyor..yakında bunun ile ilgili güzel bir kap haberi de düşebilir...Kocaer hem bizim hem de suudilerin göz bebegidir artık...
    Yerinde üretim ile ciddi bir maliyet avantajı da yakaladı...artık bölgede eli çok güçlenecek...tabi buda ciro ve kara yansıyacak..uzun vadeli hikayesi olan güzel bir hisseye dönüştü Kocaer...tekrardan hayırlı uğurlu olsun..

8.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Bu fabrika kararı ile neom projesinden yüklü bir iş alacağı da aşikar oluyor..yakında bunun ile ilgili güzel bir kap haberi de düşebilir...Kocaer hem bizim hem de suudilerin göz bebegidir artık...
    Yerinde üretim ile ciddi bir maliyet avantajı da yakaladı...artık bölgede eli çok güçlenecek...tabi buda ciro ve kara yansıyacak..uzun vadeli hikayesi olan güzel bir hisseye dönüştü Kocaer...tekrardan hayırlı uğurlu olsun..
    Usta 2025 vadende belki bi değişiklik olur

Sayfa 348/376 İlkİlk ... 248298338346347348349350358 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •