Sayfa 333/375 İlkİlk ... 233283323331332333334335343 ... SonSon
Arama sonucu : 2998 madde; 2,657 - 2,664 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Bu iskonto ile kimse o kadar malı almaz. O mal operasyonun parçasıdır. Daha önce de yazdım bu konuyu. Satılacak mal bitene kadar operasyon devam eder.
    sence senaryo nasıl gelişir dostum ?? az çok tanıyorsun onları
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sence senaryo nasıl gelişir dostum ?? az çok tanıyorsun onları
    Piyasada anlaşabileceğin üç beş grup var. Bunlara parayı ve malı veriyorsun, onlar da tahtayı yapıyor. Patronun ne kadar ve hangi fiyattan mal satmak istediği ile doğru orantılı bu zaman aralığı. Bunu patron bilir.

Aylar önce bunu ifade etmeye çalışmıştım, tam olarak yaptılar. Unutulmasın ki, bu manipülatörler çakal oğlu çakal. Burada da oğlanları mevcut. Zaman zaman gelir, gazı verirler, iş tutarlar. Bunların hepsi para karşılığı yapılan işler.

Önemli olan şirketin gerçek değeri. Buna odaklanan uzun vadeli yatırımcı hedeflerini kolayca belirleyebilir. Kocaer bu piyasanın daha çömez oyuncusu. Patronu kendini çok akıllı sanıyor ama bu işe erken girdi. Daha zamanı vardı. Astor gibi yapabilirdi örneğin.

Bakalım zaman içinde yaşayıp göreceğiz neler olacağını. Benim hedefim ve kararım henüz değişmiş değil. O çakallara sürprizlerim olacak.

3. kocaer günlük grafik bolinger bandın dışına ne kadar çok çıkarsa düzeltmesi oluyor fibonaci düzeltme seviyeleri en yüksek fiyat 69 15 gördüğü gün 62 00 tl kapatmıştı 29 şubat 2024 de forumda 290 sayfada grafiği haftalık olarak atmıştım
    yatırım tavsiyesi değildir

4.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Piyasada anlaşabileceğin üç beş grup var. Bunlara parayı ve malı veriyorsun, onlar da tahtayı yapıyor. Patronun ne kadar ve hangi fiyattan mal satmak istediği ile doğru orantılı bu zaman aralığı. Bunu patron bilir.

Aylar önce bunu ifade etmeye çalışmıştım, tam olarak yaptılar. Unutulmasın ki, bu manipülatörler çakal oğlu çakal. Burada da oğlanları mevcut. Zaman zaman gelir, gazı verirler, iş tutarlar. Bunların hepsi para karşılığı yapılan işler.

Önemli olan şirketin gerçek değeri. Buna odaklanan uzun vadeli yatırımcı hedeflerini kolayca belirleyebilir. Kocaer bu piyasanın daha çömez oyuncusu. Patronu kendini çok akıllı sanıyor ama bu işe erken girdi. Daha zamanı vardı. Astor gibi yapabilirdi örneğin.

Bakalım zaman içinde yaşayıp göreceğiz neler olacağını. Benim hedefim ve kararım henüz değişmiş değil. O çakallara sürprizlerim olacak.
    Yorumlar için teşekkürler, şirkettin faaliyetlerden ve vizyonundan daha çok patronun konuşulmaya başlanması iyi bir durum değil, dediğiniz gibi daha arzın üzerinden fazla bir zaman geçmeden olmaması gereken bir durum, bu görünüm kalıcı olmamalı, bakalım zaman bize ne gösterecek.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku

üstad bu sürpriz ani yükseliş olabılır mı

6.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    üstad bu sürpriz ani yükseliş olabılır mı
    çok güzel bir kaç tane kap haberi ile hepsini verebilirler bence....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. Bu saatten sonra atacagi her kap zaten mal yedirmek icin atilacaktir. Gesan, Alfas, Kontr patronlari gibi bunun da g.tu basi oynamaya hemde erken oynamaya basladi.

Zaten patron iyi niyetli olsaydi sabahki islemi su saat olmadan bildirirdi.

Neyse herkese bol kazanclar. Ben kacar. Baska asklara yelken acacagim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Sabah burada tatsız yazışmalar oldu.
    Sözler arka arkaya karşılıklı gelince iş büyüdü.. Karşılıklı konuşarak 2 dk da belki oluşan yanlış anlaşılmalar çözülebilirken , sanal alemde bu pek mümkün olmuyor..

Topiği de düzenli okurum. Altta ismim çok kez görülmüştür..Ama Ereğli topiğinden sonra artık hisse topiklerine yazı yazmamaya gayret ediyorum...Belli sebeplerim var...

Buradan keko kardeşimi kırdığım için özür dilerim. Hem mübarek gün kalbini kırdım hem de yaptığı paylaşımları farklı yorumlamış oldum.. Geriye doğru genel olarak tekrar topiği okudum..

Maksadımı aşmışım biraz..Suçlamalar yapmışım...

Kusura bakmasın..

sevgiler..

Sayfa 333/375 İlkİlk ... 233283323331332333334335343 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •