Sayfa 18/386 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon
Arama sonucu : 3084 madde; 137 - 144 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by müzikal Yazıyı Oku
    Kocaer iyi şirkettir. Kaliteli iş yapıyorlar. Zamanla çok daha yol alacaklar. Uzun vadeli portföyümde halka arzdan beri bulunmakta. Üç beş sene daha durur muhtemelen.
    iyi akşamlar
    kaçtan halka arz olmuştu acaba???
    beddensiz oranı kaçtı yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

2. bu gün biraz son iki gündür çıktığımız primin sindirmesini yapıyoruz görünüyor...hadi hayırlısı...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. Bir şeyler oluyor

4.  Alıntı Originally Posted by alamut1 Yazıyı Oku
    Bir şeyler oluyor
    çirkin ördek yavrusu değişim geçiriyor...3-5 aya kalmaz ne kadar da güzel bir kuğu olduğu ortaya çıkmaya başlayacak...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. oo kazancınız daim olsun arkadaşlar...
    Kendi kusurunuzun hamalıyken
    Başkalarının kusurunu kınamayın...

6.  Alıntı Originally Posted by METEHAN Yazıyı Oku
    oo kazancınız daim olsun arkadaşlar...
    senin de dostum..

7. kocaerin tüm hammadde alışları vede tüm satışları dövize endeksli..bu yüzden de bu hisseye dolar bazında bakmak en doğrusu...sosyal medyada kocaerin geçmiş zirvesinin 3 dolar olduğu (78 tl) söyleniyor...(ben hiç bakamadım) kapasite artışı ve modernizasyonun getireceği karlılık ile bu zirvenin görüleceğine inanıyorum...özelikle üçüncü çeyrek bilançoları ile birlikte yatırımcıların dikkatini çekeceğini ve bu yüzden de ederine hızlı bir şekilde gidebileceğini düşünüyorum...

8. döviz bazlı bir teknik grafik paylaşabilecek bir ortağımız var mı acaba ? çok merak ettim..

Sayfa 18/386 İlkİlk ... 816171819202868118 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •