Sayfa 365/386 İlkİlk ... 265315355363364365366367375 ... SonSon
Arama sonucu : 3081 madde; 2,913 - 2,920 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    kademeye alış giriyorum gördügü gibi dönüp veriyor ,allah sonunu hayretsin keko
    ben de şaşırıyorum nasıl veriyorlar diye...hayırlısı artık..az çok tilkinin dolanıp dolanıp hangi kürkçü dükkanına geleceğini biliyoruz...bırakın tilki istediği yere gidip gelsin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben de şaşırıyorum nasıl veriyorlar diye...hayırlısı artık..az çok tilkinin dolanıp dolanıp hangi kürkçü dükkanına geleceğini biliyoruz...bırakın tilki istediği yere gidip gelsin...
    aklıma 20-30 arası hareketleri geldi tilkinin huyuda degişmemiş ,yalnız bizde degişmedik

3. İsdmr ve Ereğli bile+

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    İsdmr ve Ereğli bile+
    sektöre bir şeyler oluyor galiba...ölü bedenlere yavaş yavaş ruh giriyor gibi...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    sektöre bir şeyler oluyor galiba...ölü bedenlere yavaş yavaş ruh giriyor gibi...
    İnşallah abi herkes kazansin şu enflasyonist ortamda rezil oldu borsacilar genel olarak

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    Ölü bedenlere ruh gelirken bizinkinin gözü toprağa bakıyor valla, aslında onlar yürürken bunun koşması lazım, pazartesi günü %2.5 neden düştü, kimler neden satıyor, 60 üstünde çok işlem olmasına rağmen kapanışı hep altında yapıyorlar, direnç oldu, kırıp geçmesi lazım artık.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Ölü bedenlere ruh gelirken bizinkinin gözü toprağa bakıyor valla, aslında onlar yürürken bunun koşması lazım, pazartesi günü %2.5 neden düştü, kimler neden satıyor, 60 üstünde çok işlem olmasına rağmen kapanışı hep altında yapıyorlar, direnç oldu, kırıp geçmesi lazım artık.
    Malesef endeksten ve sektorden negatif ayrıştık. Ben ne zaman gelsem böyle oluyor 62 den atladık en son Ben satsam direkt 68. Endeksin uçacagını ve yan kagitlarin gideceğini bilsem de primli görünen kcaerde devam İns hakkimiDa hayırlısı

8. artık bu tahtada hareketsiz kalma vakti geldi sanırım..ya o 10 milyon lotu yediriyor yada son gelenleri boğmaya çalışıyor,her iki olasılıktada tahta sevimsizleşecek..yeni alış geldikçede aşağı sürer ..ben tahtayı kilitleyip anahtarıda 2025 sularına fırlattım..ytd..

Sayfa 365/386 İlkİlk ... 265315355363364365366367375 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •