Sayfa 100/375 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 2999 madde; 793 - 800 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Yusuf Kaderli hoca bu akşam baş harfi K ile başlayan ve orta uzun vadede enflasyonun üzerinde getiriler sağlama potansiyeli bulunan üç hisse senedinin (3K) kapsamlı temel ve teknik analizini yapacakmış. Bakalım Kcaer de var mı listede?

Yatırım tavsiyesi değildir, olamaz...
    Burada yer alan bilgiler, yorumlar ve tavsiyeler yatırım danışmanlığı kapsamında değildir. Yatırım danışmanlığı hizmeti, yetkili kuruluşlar tarafından kişilerin risk ve getiri tercihleri dikkate alınarak kişiye özel sunulmaktadır. Yatırımcının mali durumuna veya risk ve getiri tercihlerine uygun olmayabilir.

2.  Alıntı Originally Posted by kuzey Yazıyı Oku
    Yusuf Kaderli hoca bu akşam baş harfi K ile başlayan ve orta uzun vadede enflasyonun üzerinde getiriler sağlama potansiyeli bulunan üç hisse senedinin (3K) kapsamlı temel ve teknik analizini yapacakmış. Bakalım Kcaer de var mı listede?

Aa dogru gecen hafta diyordu yusuf kaderli hoca haftaya 3K hisse anlatacagim diye, arkasi yarin yayini gibi ustelik sifreli sifreli )

3.  Alıntı Originally Posted by kuzey Yazıyı Oku
    Yusuf Kaderli hoca bu akşam baş harfi K ile başlayan ve orta uzun vadede enflasyonun üzerinde getiriler sağlama potansiyeli bulunan üç hisse senedinin (3K) kapsamlı temel ve teknik analizini yapacakmış. Bakalım Kcaer de var mı listede?

Muhtemelen 3K dan birisi Kocaer olacak merakla bekliyoruz

4. kocaer kaliteli ve güzel bir şirkettir...henüz bilançolarını bile bence tam anlamı ile fiyatlayabilmiş değil...11 ay önce zaten 25,88 zirvesini yapmış idi..dolar bazında da 1,44 dolar (40 tl) bu gün yeni yeni oraya ulaşmış...kocaer ciddi bir modernizasyon sürecinden geçiyor...ihracat oranı %70 lerde...katma değeri yüksek ürünlerin cirodaki oranını çok yükseltmeyi hedefliyor...bu temel beklentileri ile bile bence çoktan 40-50 aralığında olmalıydı...

bu güzellikteki bir kocaer ayrıca çok da güzel beklentilere gebe...(jes yatırımı, belki de jeotermal tarım ve gıda.. ) ileride nur topu gibi bir bebeğimiz doğacak..biraz daha sabır diyorum...her temelcinin az veya çok pörföyünde olması gereken bir hisse...zamanı geldiğinde neden bunu söylediğim çok iyi anlaşılacak...kimse merak etmesin ALLAH ömür verirse o günleri de göreceğiz...o gün geldiğinde bu gün burada yazdıklarımız çok güzel bir anı olarak hatırlanacak...

yine o günler geldiğinde buraları o kadar kalabalıklaşacak ki bu keko da kim oluyor deyip kıçıma tekmeyi atmak isteyenler ortaya çıkacak... bu lafımı gesan 20 tl iken söylemiştim...haketen de gesan 250-300 aralığına geldiğinde kıçıma tekmeyi atmak isteyen iki tane zat ortaya çıkmıştı... gesandakiler onları çok iyi hatırlayacaklardır...(biri ömür bir diğeri de fenerbahçeli .... )
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5. kolay kolay yaş tahtaya basmam...17 yıllık borsa hayatımızda feleğin çemberinden geçtik..her tarafımız yara bere içinde kaldı...önceleri sadece kek idim..sonra piştim ve birer keko oldum.. bu gün kocaerin öyle durgun olduğuna bakmamak gerek...vakti ve zamanı geldiğinde nasıl da birer çılgına döndüğüne siz de şaşıracaksınız...bir temelci ne kadar uzağı görebiliyorsa o kadar başarılı olur...bazen de işin o kadar başında konuşuyoruz ki söylediklerimiz birer hikaye gibi görünüyor..ama vakti geldiğinde de söylediklerimiz tek tek gerçekleşiyor...

neyse dostlar fazla kafaları şişirmeyelim..ben tüm ky arkadaşlara başarılar diliyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6. bu arada kuzey dostumu da burada görmekten şeref duyuyorum..kendisini tanırım...çok kaliteli ve başarılı bir yatırımcıdır...hisselerin temeline çok değer verir...uzun süredir bir hissede kesişmemiştik...umarım burada keşişmişizdir.... en son onu klimasanda görmüştüm...klimasan kısa sürede 5 tl lerden 20-25 tl lere çıkmış idi...sermayesi de şimdilik benimkinden fazla olmuş olması lazım... neden bunu söylüyorum ?? çünkü çok başarılı olduğunu biliyorum....burada yorumları ile renk vermesini diliyorum...iyi bir temelci olduğu için güzel kokuları ta kilometrelerce uzaktan alabiliyor...

eğer kocaeri almış ise ?? bence çok uygun yerden almıştır...çünkü kocaer henüz yolun çok başında...beklentilerinin hiç biri henüz gerçekleşmedi...

neyse dostlar ben hepimize başarılar diliyorum..yarın ola hayır ola..

7. Gesanda yaklaşık bir yıl önce yenilenebilir enerji sektörünün çok büyüyeceğini hatta bu sektörden bazı hisselerin çok da uzun olmayan bir sürede BIST 30 ve BIST 50 listesine gireceklerini söylemiştim... bu yeni BIST 30 listesi açıklandı kontrolmatik listeye girmiş...cwene ve europower da BIST 50 listesine girmişler... hayırlı uğurlu olsun...böylece bir öngörümüz de kısa bir sürede gerçekleşmiş oldu...

Devir enerji özelikle de enilenebilir enerji ve yazılım devri..teknoloji çağımızın olmazsa olmaz ihtiyacıdır...o yüzden de ince hesaplar yaparak ATATP ..Kocaer..brlsm seçtim...

8. Eyvallah sayın keko emeğinize sağlık,az önce Yusuf hoca da analizleriyle Kocaer i ilk listeye koyarak onayladı.teknik olarak da, 20-25 arası toplama yeri.26 üzerine yerlesirse de 25-30 arası toplama yeri dedi .2023 toplama yılı 2024-2025 olgunlaşma ve parlama yılı gibi...2025 üç hane görülme yılı şu anki söylemlerini şirket gerceklestirebilirse tabiki... hissedarların mutluluğu bol olaun inşallah

Sayfa 100/375 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •