Sayfa 362/382 İlkİlk ... 262312352360361362363364372 ... SonSon
Arama sonucu : 3050 madde; 2,889 - 2,896 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Her gün aynı hareketler, sabah 2 lira yukarı sonra da akşama kadar salıyor, bizi yoldan çıkaracak en sonunda.

2. hisseyi son 3 gündür sıkıştırması ,bence yeni atlayanları kusturma çabasıda taşıyor ,turşucuların rahat olması lazım çünkü fikrimce ; aşağı salması ihtimali yüzde 30 ise yukarısı 70..ytd

3. saatlik grafikte sıkışan bir flama formasyonu görüyorum...61,00-61,30 seviyelerinin üzerine çıkıp kalabilirsek bence baskı bitecek ve üzerine de bir alış tepkisi verecektir diye düşünüyorum...kendim için sabır diyorum...umarım bu gün güzel bir kapanış yapar ,haftaya da 69,70 direncimizin üzerine yürürüz...son atılan kaplar bunu hak ettiriyor bence....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    hisseyi son 3 gündür sıkıştırması ,bence yeni atlayanları kusturma çabasıda taşıyor ,turşucuların rahat olması lazım çünkü fikrimce ; aşağı salması ihtimali yüzde 30 ise yukarısı 70..ytd
    Rahatız ama rahatlık batmaya başladı, bırak acelesi olan düşsün ki istikrar gelsin tahtaya oyle değil mi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Rahatız ama rahatlık batmaya başladı, bırak acelesi olan düşsün ki istikrar gelsin tahtaya oyle değil mi.
    geçmiş zirveler genelde çok güçlü dirençler haline gelirler..oraları geçmek bazen çok zorlu olabiliyor...inananlar ile o direncimizi geçebileceğimize inanıyorum...zaten inanmayanlar karda oldukları için kenara çekileceklerdir...kocaerde güzel hikayeler var...bu hikayeler karlılığı artırabilecek güzel beklentilerdir...sabır edenler bence zamanı geldiğinde meyvesini de yiyeceklerdir...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    ta kendisi ;işte tahta yapıcı yeni atlayanların sabrının olmadığını bilerek (günlükçü ,coinci, x teki sürü piyonları) kusmalarını bekliyor ki başka taktikte yok..turşucularda teknik olarak rahat-haraketsiz olmak zorunda çünkü 58-60 anlıkolarak dip görüntüsü veriyor ,sat al yapmak için alan yok yada yüksek riskli ..

7. Endekste beklenen ralli başlıyor bakalim biz de etkilenir miyiz sabah -1 endekste +3 idik

8. Dünkü haberi de ele vermek için kullanmış oldular gibi olmadı mı durum ? Eksi endekste +3 + 2 endekste -

Sayfa 362/382 İlkİlk ... 262312352360361362363364372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •