Sayfa 339/375 İlkİlk ... 239289329337338339340341349 ... SonSon
Arama sonucu : 2995 madde; 2,705 - 2,712 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben de çok üzgünüm arkadaşlar...ama buna rağmen pozisyonumu bozmuyorum...yeni bir hisse olarak da megmt de kademeli alışları uygun görüyorum...ekonomiler canlanıyor...bakır emtiası değerlenecek...özelikle de ince süper tel üreten şirketler...tabi kocaer de bu süreçte çok değerlenecektir...basit bir ereğli bile yakın geçmişte 5 tl den ralli yaparak 35 tl yi görmüştü...katma değeri yüksek bir ürün üreten kocaeri olası rallide düşünemiyorum..o yüzden de bıkmadan devam...
    O zaman yakında geri gelcem İns abi. Çok teşekkürler emeklerin için.

2. Bugün de %2.5 düştü, hissedeki düşüşler de katma değerli oluyor maalesef, tam da baskı unsuru kalktı diye düşünüyorduk.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

3. gün sonunda kcaer hikayesinde olan biten : hakan kcaer ve elemanı tahta yapıcısı ; hisseyi 20 lerden yedire yedire 69 lara getirip son vurgunuda 12.5 milyon lotu boşaltarak tamamladı.yabancı kurumsal falan hikaye..şimdi 12.5 miyon lotun likiditesinide tezgah altı mevduatla anlaşıp en az yüzde 65 le bağladı...ama bu piyasada tilkiler zkştikleri yeri en az bir kaçkez ziyaret ederler ,bir süre sonra bir daha gelecektir ,çünkü kolay paranın farkına vardı çkal..şöyle söyleyebilirimki bistt'e koç grubu dışında bu oyunların dönmedigi tahta yok gibi..bu çıkarımım özellikle temettü emeklilik palavrası dünyasında yaşayanlara gelsin..doygunluğa gelen hissede realize olmadan enflasyon üstü getiri çok güç..tüm bunların dışında kcaer işi bilenlerin elinde ve deger üretim hızı düşmeyecek ama işte şu sonradan görme çapsız vasat patron izin verirse..

4.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    gün sonunda kcaer hikayesinde olan biten : hakan kcaer ve elemanı tahta yapıcısı ; hisseyi 20 lerden yedire yedire 69 lara getirip son vurgunuda 12.5 milyon lotu boşaltarak tamamladı.yabancı kurumsal falan hikaye..şimdi 12.5 miyon lotun likiditesinide tezgah altı mevduatla anlaşıp en az yüzde 65 le bağladı...ama bu piyasada tilkiler zkştikleri yeri en az bir kaçkez ziyaret ederler ,bir süre sonra bir daha gelecektir ,çünkü kolay paranın farkına vardı çkal..şöyle söyleyebilirimki bistt'e koç grubu dışında bu oyunların dönmedigi tahta yok gibi..bu çıkarımım özellikle temettü emeklilik palavrası dünyasında yaşayanlara gelsin..doygunluğa gelen hissede realize olmadan enflasyon üstü getiri çok güç..tüm bunların dışında kcaer işi bilenlerin elinde ve deger üretim hızı düşmeyecek ama işte şu sonradan görme çapsız vasat patron izin verirse..
    Sayın Derinlik;
    peki 70 lerden buralara kadar geldik bundan sonrası için bu geri çekilmenin devam edeceğini mi yoksa tekar bi atak mı bekliyorsunuz?

5. 12.5 m X 49.70= 621m alan kurumsal yabancının aklı yok mu acaba, 2 lira aşağı geldi zarar bakın.
    Bu parayla yeni şirket kurulur be, biz de 1 lira yükselsin diye kıvranıp duruyoruz.
    Kurumsal olmayan, trade etmeyen, hamallık yapan küçük yerli yatırımcıyız, katma değerine vurulduk ama patrondan dayak yedik.

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    12.5 m X 49.70= 621m alan kurumsal yabancının aklı yok mu acaba, 2 lira aşağı geldi zarar bakın.
    Bu parayla yeni şirket kurulur be, biz de 1 lira yükselsin diye kıvranıp duruyoruz.
    Kurumsal olmayan, trade etmeyen, hamallık yapan küçük yerli yatırımcıyız, katma değerine vurulduk ama patrondan dayak yedik.
    Kurumsal bir yabancı... Bilmiyoruz doğru mu bu. Çünkü o gün alan da satan da aynı kruumdu, bilemedim ben.

7.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Kurumsal bir yabancı... Bilmiyoruz doğru mu bu. Çünkü o gün alan da satan da aynı kruumdu, bilemedim ben.
    Resmi açıklama öyle, yerli kurum üzerinden almıştır belki, sadece yönetimin beyanını dikkate alıyoruz.
    Patron sattığını yerine koysa 3.7 lira fark cepte.

8.  Alıntı Originally Posted by harun_hb Yazıyı Oku
    Sayın Derinlik;
    peki 70 lerden buralara kadar geldik bundan sonrası için bu geri çekilmenin devam edeceğini mi yoksa tekar bi atak mı bekliyorsunuz?
    Sn harun ,artık nereden döneceginin yani teknigin bir önemi kalmadı,önemli olan operasyonun sonraki ayağının ne olduğu ki ben fiyat olarak altta 45 'e dayanıp (endexte yatay yukarıya bağlarsa) tekrar 55 lere kadar düzeltmesini bekliyorum.elimde olsa buralardan satmam artık ve sat-al da denemem..buralardan mallananların realizasyonlarıylada geçer bir süre o arada mal çıkmaya çalışan biri yukarı sürecektir ,verilip çıkabilinir,yada 2025 ortaları beklenir ..ytd..

Sayfa 339/375 İlkİlk ... 239289329337338339340341349 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •