Sayfa 257/375 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,049 - 2,056 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. https://www.tradingview.com/x/Waofaktd/

günlük

3-5 yıla buraları görürmüyüzki..

tabi bence.

2. Dayak yedik başka hisselerde geri geldik bugün ))) sayın kekoyu hep dinlicem artık... Bıktım para kaybetmekten

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Dayak yedik başka hisselerde geri geldik bugün ))) sayın kekoyu hep dinlicem artık... Bıktım para kaybetmekten
    Aynı takımı tutarak dayak yemeye başlamışız zaten. Lakin siz uslanmadqn dayak yiyip geri geliyorsunuz. Bugün başka hissede al sat ile 800 lot ekleme yaptım. Rasyolar kötüye dönene kadar kumbara burası. Ytd.

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

4.  Alıntı Originally Posted by katti Yazıyı Oku
    Aynı takımı tutarak dayak yemeye başlamışız zaten. Lakin siz uslanmadqn dayak yiyip geri geliyorsunuz. Bugün başka hissede al sat ile 800 lot ekleme yaptım. Rasyolar kötüye dönene kadar kumbara burası. Ytd.

Valla fener algimi bozdu. En son borsada kaybettim yüklü şekilde Fener Alanya maçına Fener yenere bastık,kasa masa kalmadı ;) yaktı bu fener beni yıllardır her anlamda Ayrıca Tebrikler valla süpersiniz. Tiyo gelirse bize de haber edin ya çok zordayım

Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Valla fener algimi bozdu. En son borsada kaybettim yüklü şekilde Fener Alanya maçına Fener yenere bastık,kasa masa kalmadı ;) yaktı bu fener beni yıllardır her anlamda Ayrıca Tebrikler valla süpersiniz. Tiyo gelirse bize de haber edin ya çok zordayım
    Tüyo değil kendi stratejim. Hayırlısı diyelim.

Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

6.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    kekonun ilk borsa yıllarındaki taktiği kullanıyorsun..aha buraya yazıyorum sermayeni bitireceksin... borsa kaliteli hissede sabır etmektir...ben bunu öğreninceye kadar yıllarım gitti , iki tane de sermayeyi sıfırladım... üçüncüsü de kuşa dönmüşken son anda toparladım...teknik ve temel analizi muhakak öğrenmeli...tabi en çok da temel analizi..çünkü fiyat gidiyor geliyor ama sonunda temelin gösterdiği yere konuyor....
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7. bu güzel anın fotoğrafını çekmek istiyorum..ereğli 48,30 da iken kocaer 49,08 de.... tebrikler kocaer...gönlümün pehlivanı...bu borsa alemi yakında senin çok dedikodunu yapacak...hem temelciler hem teknikçiler hem de füzeciler...sabır sabır sabır...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

8. 50'ye dayandık maşallah, 45-50 bandında biraz dinlen dedik ve o istikamette devam ediyor ama sanki aceleleri varmış gibi.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

Sayfa 257/375 İlkİlk ... 157207247255256257258259267307357 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •