Sayfa 272/375 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon
Arama sonucu : 2999 madde; 2,169 - 2,176 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. amacım 2025 yılının sonuna kadar bu hissede beklemektir ama füzeciler buraya doluşup sonra da kıçıma tekme vurmaya kalkarlarsa o zaman bana sıkıntı çıkar...geçmişte gesanda yaşadılarımı burada da yaşayabilirim...öyle bir ortam oluştuğunda fenerbahçeli dostumdan koruma talep edeceğim....o eski bir füzeci olarak onların dilinden anlayacaktır...

bu arada yavaş yavaş da 70,00 a sokuluyoruz...bawer kendini hazır tut...fiyat 70, e geldiği anda müzikal dostumuzu aramaya koyulacağız...onu gördüğümüz yerde gemiden denize atacağız...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Satıcılar hep çakal firmalar alan tarafı gariban ondan çekiniyorum abi uzun zamandır boyle bir hissenin hayalini kurmustum esasen inanın sayenizde direndik düşerse de nasip,tutmaya devamke ;)
    günlük hareketlere takılma dostum...sen ufkuna bak...orada bizi daha güzel günler bekliyor..tabi bunu söylerken hissenin hiç bir zaman düşmeyeceğini daha doğrusu düzeltme yapmayacağını söyleyemem...iner çıkar ama sonuçta yoluna devam eder..henüz hiç bir beklentisi gerçekleşmedi...

katma değeri yüksek modernizasyon yatırımımız daha bitmedi ve bunun olumlu etkileri henüz bilançolara yansımadı...jes santralimiz henüz bitmedi 2025 yılının ortalarında bitecek...4 yıl sürecek suudi arabistandaki projeden henüz bir sipariş gelmedi...gelirse ?? o vakit çoşarız...çünkü önümüzdeki 3 yılı da garanti altına almış oluruz..böyle bir hikaye herkese nasip olmaz dostlar...beklemesini bilenler güzel fayda görecektir..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3. 2025 yılına ne kaldıki.

iki elin parmakları kadar var..

4. Aynen abi... Bu arada Eregl de bugün endeksten pozitif 46 üzeri tutunma gayretinde

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Aynen abi... Bu arada Eregl de bugün endeksten pozitif 46 üzeri tutunma gayretinde
    ereğli veya demir çelik sektörünün olumlu durması iyidir..bize fazlası ile faydası dokunur...onlar bir çıkarsa biz iki üç çıkarız...

6. Bank of deli satıyor. Malesef 63.6 dan 60 a düştük. Hadi kcaer

7. Geçen hafta Pazartesi (16.Şubat'ta) 44 civarı arkamıza yaslanmıştık.
    NEOM'dan haber gelirse Reeder gibi olur, gelmezse bilançoya kadar piyasanın talebini ölçecekler gibime geliyor. Cezaya da sokturmadılar. Devre kesmeye başlarsa, arkasından gelecek ceza ve sonraki KAP çok önemli olacak.

Arkadaşlar biz hisse sürekli tavan tavan giderse korkarım. Sindirerek gitsin 5 düşsün 10 çıksın. Ben göstergeye göre arada bir tadımlık sat al yaparım. Bugünde nasibimiz oldu şükür. Ytd

SM-G780G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Güvenme insanların samimiyetine menfaatleri uğruna gelirler vecd'e Cenneti vaad etmeseydi şayet rabbine bile etmezlerdi secde !!!

Sayfa 272/375 İlkİlk ... 172222262270271272273274282322372 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •