Sayfa 289/376 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon
Arama sonucu : 3005 madde; 2,305 - 2,312 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Ben size olacağı söyleyeyim, siz yine bana inanmayın.

Bu 12.5 milyon lot mal derhal iskontolu bir şekilde hem fonlara hem de muteber speklere pay edilecek. Yabancı kurumsala sattık diyecekler. Ama yalan, inanmayın. Tahtayı yapanlara gidecek o mal. Aradaki iskonto da onların maması olacak. Bu işler böyle dönüyor maalesef. İskonto yanında pazarlama bütçesi de ayırıyorlar pek çok zaman. sepekanın da maması veriliyor elbette.

Bingo.

2. en az 1 ay zman kaybettirdi patron..

3. Geçen yılın en iyi operasyon hissesi miatk idi. Süre süre patronun malının yarısını sattılar. Hala daha sürüyorlar yukarı. Benzeri burada da olursa hiç şaşırmam.

Ama bunu olması demek illegal operasyon yapılmıyor demek değil. Alası yapılıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    gesan da geçen yıl bir endekse girmişti...girdikten sonra çok sert çıkışlar olduğunu hatırlıyorum..ama rakamlar tam olarak net aklımda kalmamış...olumlu etkilendiğini hatırlıyorum..
    Aynı olay alfasda da olmuş ortak 10 milyon hisse satacağım demiş ve langur lungur düşmüştü hala belini dogrultamadi 4-5 ayı geçti eeee patronların bazısı da böyle giden tekere çomak sokmayı sever milisler
    kurt kuzuyu kaptıgı yeri dokuz defa dolaşırmış
    ben binemeyecegim eşege ot vermem bu biline

5. acaba halka arzdan düşüşde topladıklarınımı satıyor yoksa ayrı bir satışmı.

eğer ayrı bir satışsa

bir tehlikede halka arzdan sonra desdek alımlardan kaynaklanan alımların satışa geleme durumudur.

bir kısmını daha önce satmıştı

tabi bence.

6. https://rotaborsa.com/kocaer-celikte...-aciklamasi-3/

daha satılacak 17 milyon lot var

eğer bugünkü haber buysa sorun değil

bu değilse o zaman satılacak hisselerin parası cebe gider

bu 17 m mal dururken ayrı pay satmanın başka izahı olamaz.

eğer öyleyse başomızdaki giyotin sallanmaaya devam eder.

tabi bence

7. karanlık oda ve sonrası işlemler . y t d

Sayfa 289/376 İlkİlk ... 189239279287288289290291299339 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •