Sayfa 374/387 İlkİlk ... 274324364372373374375376384 ... SonSon
Arama sonucu : 3091 madde; 2,985 - 2,992 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    evet sn bwer ,sn keko ,bu bedelsiz haberi en azından 61 üstünde tutunmasını sağlamalı ,ondan sabah 61 'E razıyım dedim..bu arada endex etkisinide es geçmeyelim batık yan tahtalar bile düşenlerini kırdılar..12,5 milyon lot da adresini bulmuş olmalı artık ,tabi lotların bir kısmı elinde kaldı ise bir bedelsiz çıkarıp bunlarıda bu rüzgarla eritelim demedi ise vasat hakan..
    eğer adresini bulan lotlar hemencicik tedavüle girmez ? ise eskisi gibi yolumuza devam ederiz...bir iki güzel kap haberi ile de yeni zirveleri deneriz...bence zulada güzel haberler var...temennim yüksek fiyatlardan bölünmesidir...bakalım fiyatımız kaç iken bölüneceğiz ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    eğer adresini bulan lotlar hemencicik tedavüle girmez ? ise eskisi gibi yolumuza devam ederiz...bir iki güzel kap haberi ile de yeni zirveleri deneriz...bence zulada güzel haberler var...temennim yüksek fiyatlardan bölünmesidir...bakalım fiyatımız kaç iken bölüneceğiz ??
    Abi merhabalar 48-49 gören megamtte kardaydim ama malesef fena düşüyor. Bilmedigimiz bir şey mi bar

3. Kcaer de aynı dediğiniz gibi harika haberler gelmeden ve endeks 1000 puan asagidayken daha yukarilari görmüştü.

4.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Abi merhabalar 48-49 gören megamtte kardaydim ama malesef fena düşüyor. Bilmedigimiz bir şey mi bar
    megmt ve kocaeri birbirine çok benzetiyorum...megmt tahtası bence daha tam anlamı ile oturmadı...hisselerin güçlü yatırımcıların elinde toplanması lazım..bu süreçte çıkıp inmeleri normal görmek lazım...kocaer de çok sevdiğim ve güvendiğim bir hissedir...her ikisini de uzun vadeli tutmanın faydalı olacağına inanıyorum...elimde kocaer var ve ben tutmaya devam edeceğim...

endeks çıkışları ne yazık ki her hisseyi aynı derecede etkilemiyor....sabrın sonu selamettir düşüncesindeyim...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    megmt ve kocaeri birbirine çok benzetiyorum...megmt tahtası bence daha tam anlamı ile oturmadı...hisselerin güçlü yatırımcıların elinde toplanması lazım..bu süreçte çıkıp inmeleri normal görmek lazım...kocaer de çok sevdiğim ve güvendiğim bir hissedir...her ikisini de uzun vadeli tutmanın faydalı olacağına inanıyorum...elimde kocaer var ve ben tutmaya devam edeceğim...

endeks çıkışları ne yazık ki her hisseyi aynı derecede etkilemiyor....sabrın sonu selamettir düşüncesindeyim...
    İkisine de sayenizde girdim birgün biri diğer gün diğeri artı yakıyor hehehe teşekkürler emekleriniz için tutar tutmaz nasip

6. Eregli primde bizi yakaladı valla, bizimki ne yapıp edip 60 altına sarkıtıyor, sabah 62.80'di oysa, oradan satmayan buradan mı satıyor, oyun oynuyorlar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7. Yine 60 altına kaydırdı, tebrik ederim tahtacıyı, bu kadar mı kontrol olur arkadaş.

Herkese iyi tatiller.

8.  Alıntı Originally Posted by mercek2 Yazıyı Oku
    Kapanış tavan fiyatta 60 altını evet bir ara gösterdi ama son 20 dakikada çizdi bankof
    Tam anlayamadım, bofa neyi cizdi hocam, hisse 59.55 kapattı zaten.

Sayfa 374/387 İlkİlk ... 274324364372373374375376384 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •