Sayfa 281/375 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon
Arama sonucu : 2994 madde; 2,241 - 2,248 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. Kanal tepesinden dondu..
    Bugun ayrildik kendilerinden
    22 den alip bugun 63 ortalama ile ciktim.. son 8 ayda tursg ve kcaer disinda (birazda panelsan) real kar yaptigim kagit yok ..bu ucu disinda her sey zararda.. total portfoy real zarardayiz halen..
    42 hedefim vardi mart ayi icinde.. Adam nerdeyse 70 gitti..

Bana gore hisse pahali ve operasyon geciriyor.. bu yuzden artik bulasmam

21 gunluk ho ya gelirse ...bakilir belki

Burdan yukari gidermi.. neler gitmediki
    5 para etmez hektas gibi neler gitti..buda gider ama bu tip kagitlari sevmiyorum..

SM-G990E cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. bize ikna edilmişler değil

inanmışlar lazım

3. güzel trade fırsatı da verdi ..değerlendirebileni ben tebrik etmek istiyorum...ben hiç dokunmadım...zaten dün çok da yoğundum...sıkıntı olmaz benim için...tutmaya devam...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

4.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    farkındayım dostum..bu talep son iki üç haftadır yoğun şekilde bana geliyor...biraz daha sabır arkadaşlar....ellerimizdeki hisselerden henüz maximum faydalanabilmiş değiliz...hala gidecek çok yolları var...o yüzden de altın yumurtlayan tavukları hemencicik kesip başka arayışlara girmek istemiyorum...ararsam inşALLAH bulurum diyorum...ama gerçekten de ellerimdeki hisselere şu anda kıyamıyorum...lütfen biraz daha sabır...
    sağol varol hayırlısı bu işler sıkıştırmaya gelmez ve sen inanıyorum ki en iyisini bulursun. ince eleyip sık dokuman gayet normal. çünkü sen gerçekten ky dostusun.

5.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    güzel trade fırsatı da verdi ..değerlendirebileni ben tebrik etmek istiyorum...ben hiç dokunmadım...zaten dün çok da yoğundum...sıkıntı olmaz benim için...tutmaya devam...
    Dun bi miktar ekleme yaptim. 2 yil vade 500 tl hedef ile tasimaya devam Keko kardes.

Ytd

6.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku
    Dun bi miktar ekleme yaptim. 2 yil vade 500 tl hedef ile tasimaya devam Keko kardes.

Ytd
    kazanmanın biraz da kısmet işi olduğuna inananlardanım...bunun en yakın örneğini atatp de yaşadım...çok kaliteli temel analizci bir kaç arkadaş ile atatp yi 30-35 aralıklarından almıştık ama arkadaşlarımızın yarısı 40-42 aralıklarından sattılar...diğer bir arkadaş da daha yukarılardan sattı...ben ise hala duruyorum...tabi ayrılan arkadaşlar gittikleri hisselerde de kazandılar ama eğer kötü bir hisseye denk gelseydiler çok kötü olacaklardı..

gesanda da bir kaç kere örneğini vermiştim ...gesanda benim en yüksek satış yerim 230 iken yakın bir dostumun ise 420 civarlarıdaydı...çok bilmek bir yere kadar...sonrası da kısmettir diyorum....elimde tuttuğum hisselerde hala bekliyorum..bakalım sonumuz ne olacak ??
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

7.  Alıntı Originally Posted by Buraktepe Yazıyı Oku

Ytd
    Üstad seni 500de durduran nedir ;) Yanlış anlama ama Kcholdin değerine ulaşır o dediğin rakama gelince. Ha İns

8. Ben de az önce yüzde 25 ini sattim, bank of alıma geçene kadar

Sayfa 281/375 İlkİlk ... 181231271279280281282283291331 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •