Sayfa 295/376 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon
Arama sonucu : 3005 madde; 2,353 - 2,360 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by Maacit Yazıyı Oku
    zamanında 1 üye 0 ziyaretçi vardı hatırlarsan
    bende pes ettim, ucuz olan, %50 pazar payı olan küçücük bir şirkete taşınıyorum
    b baş, y sonu, yıl sonuna kadar tutarım
    yolun açık olsun dostum..ben sana başarılar diliyorum...ben yuvamda kalmaya devam edeceğim...iyi günde de zor günde de...yapabilirsem trade ile lotlarımı artırırarak 2025 yılının sonlarına kadar tutmak amacındayım..nasibimde ne olur bilemem..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

2. Gece satis emri girmistim sabah satmis. Sonra cok az alttan geri aldim. Istemeden trade etmis oldum.

Simdiye kadar pek insider isleri olmadi bu hissede o yonu hosuma gidiyordu, hisse satisi da bu islerle adi cikmadigi surece olabilir arada. Su anlik duzgun hisse arastiracak vaktim yok, bu da uzun vadeli guzel kagit o yuzden sattiklarimi yerine koydum.

Patronun adi ciksa bile neler neler unutuluyor, arda yazilim kazigin buyugunu atmisti zamaninda simdiki durumuna bak uctu gitti. Ama umarim kocaerin patronlari duzgun insanlardir.

3.  Alıntı Originally Posted by habzij Yazıyı Oku
    Gece satis emri girmistim sabah satmis. Sonra cok az alttan geri aldim. Istemeden trade etmis oldum.

Simdiye kadar pek insider isleri olmadi bu hissede o yonu hosuma gidiyordu, hisse satisi da bu islerle adi cikmadigi surece olabilir arada. Su anlik duzgun hisse arastiracak vaktim yok, bu da uzun vadeli guzel kagit o yuzden sattiklarimi yerine koydum.

Patronun adi ciksa bile neler neler unutuluyor, arda yazilim kazigin buyugunu atmisti zamaninda simdiki durumuna bak uctu gitti. Ama umarim kocaerin patronlari duzgun insanlardir.

patron kendii sık sık hatırlatacak

önce mkk kaydı gerçekleşecek

sonra bunların satış haberi gelecek

belki daha sonra borsadan aldığı 17 mlyn lotun satış haberi gelecek

haa belkide ikisini birleştirip birden satacak..bu en iyi şık olur

kötüsü ise paçal yapıp satışı olur.

düşünsene 6 defa 5 mlyn satıyormuş. içine eder tahtanın..

tabi bence

4.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    https://www.tradingview.com/x/3dezloCT/

günlük

55.25 kısa vadeli yükselen tirendi.

zamansallıkla bu değer her işlem günü yukarı çıkacak

bu tirend kırılırsa alttaki tirend oda kırılırsa 47.70 fibo seviyesi desdek olmak isteyeceketir

zaten fibo son yükseliş seviyesine dokunup dönmüş

artık yeni fibo seviyelerine bakacağız..

tabi bence.

dünde desdeğe gelip gelip yukarı atıyordu

umarım geleceği geçmişine benzemez

tabi bence

5.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    patron kendii sık sık hatırlatacak

önce mkk kaydı gerçekleşecek

sonra bunların satış haberi gelecek

belki daha sonra borsadan aldığı 17 mlyn lotun satış haberi gelecek

haa belkide ikisini birleştirip birden satacak..bu en iyi şık olur

kötüsü ise paçal yapıp satışı olur.

düşünsene 6 defa 5 mlyn satıyormuş. içine eder tahtanın..

tabi bence
    O zaman koyar giderim valla, cogumuzun hayati zaten stresli bir de bunlarla mi ugrasacagiz

6.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben seni çok iyi anladım dostum...galiba burada bir tek aşık benim...diğer arkadaşlar çoktan boşanma dilekçelerini vermişler...başka aşklara yol almışlar...
    Hisse yükselirken, canım cicim günlerinde herkes üşüşür, önemli olan zor zamanlarda inandığı yolda devam etmektir, patron satışı ne amaçla yapılıyor bilemeyiz ama mevcut faaliyetler ve beklentilerde bir bozulma olmadığı sürece sıkıntı geçici olur.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

7.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ben seni çok iyi anladım dostum...galiba burada bir tek aşık benim...diğer arkadaşlar çoktan boşanma dilekçelerini vermişler...başka aşklara yol almışlar...
    Değerli kekocum, bazı arkadaşlar kızabilir ama ben şahsen senin bulunduğun kağıtlardan başka bir kağıda asla girmiyorum. Atatp leri satmıştım. Paranın bir kısmını kullandım diğeri brksn ve kcaer de. Ben teşekkürden ve minnetten başka bir şey düşünmediğim için bir şey yazmıyorum kardeşim. Seninle yola hep devam 🙏

8.  Alıntı Originally Posted by KAYA Yazıyı Oku
    Değerli kekocum, bazı arkadaşlar kızabilir ama ben şahsen senin bulunduğun kağıtlardan başka bir kağıda asla girmiyorum. Atatp leri satmıştım. Paranın bir kısmını kullandım diğeri brksn ve kcaer de. Ben teşekkürden ve minnetten başka bir şey düşünmediğim için bir şey yazmıyorum kardeşim. Seninle yola hep devam ��
    kocaerde iki gün sonra takaslara düşecek 12,5 milyon lotun akibeti netleştiğinde tekrardan toparlanma bekliyorum...bu lotların akibeti netleşmeli...borsada mı satılacak yoksa borsa dışında kurumsal bir kuruma mı ?? dediğim gibi bu satılacak lotların miktarı öyle çok abartılacak kadar çok değil...güzel bir haber eşliğinde çok kolay eritilebilecek bir miktardır..

piyasa hikayesi olan şirketleri seviyor...ülkemizin bu ekonomik durumunda hikaye sahibi olmak da her babayiğide nasip olmuyor...kocaer yönetiminin akılcı yönetimi ile bu duruma gelmiş bir şirket..vizyoner...esnek..geleceği gören...ciro ve karlılığı artıran yatırımlar....orta ve uzunda her türlü kazandıracak bir şirkettir...kısaya bir şey diyemiyorum...tabi endeksin durumu da önemli..eğer sert kırılmalar olmaz ise ve de bu satılacak lotlar netleşir ise kaldığımız yerden devam ederiz diye düşünüyorum..
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

Sayfa 295/376 İlkİlk ... 195245285293294295296297305345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •