Sayfa 300/375 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350 ... SonSon
Arama sonucu : 3000 madde; 2,393 - 2,400 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1. yatırımın bitiş haberi gelmiş..

2. Kap : Katma değerli ürünlerimizin toplam portföydeki payını artırma hedefimiz doğrultusunda, başta güneş enerjisi profilleri olmak üzere, çelik profillerimizin projeye özgü ve müşteri talepleri doğrultusunda işlenerek yüksek katma değerli ürün haline getiren Kocaer Çelik Servis Merkezi'nin kapasitesini arttırma kararı aldığımızı 13 Kasım 2023 tarihli özel durum açıklamamızda paylaşmıştık.

Boy kesim, talaşlı ve kaynaklı imalat, soğuk şekillendirme, galvanizleme gibi hizmetlerle çelik ürünlerimizi işleyerek nihai ürün haline getiren servis merkezinin 120.000 ton/yıl olan kapasitesini %50 artışla 180.000 ton/yıl seviyesine yükseltecek yatırımımız tamamlanmış, yeni kapasite devreye alınmıştır.

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    satılacak mallar bu tahtaya göre çok değil arkadaşlar..bir de beklentileri ile ilgili güzel haberler bekliyoruz..bir haberde dahi hepsini bitirirler...daha çelik fiyatları beklenen çıkışlarını da yapmadı...malum ekonomiler rezasyondan çıkmaya başlıyorlar...çelik ürünlerine talep çok yükselecek...katma değeri yüksek ürün üretim kapasite haberimiz her an gelebilir...suudi arabistan ile ilgili de her an haber gelebilir...jes ile ilgili de her an kap haberlerimiz gelebilir..haber çok...hikaye çok...o yüzden de sıkıntı olmayacağına inanaraktan tutmaya devam ediyorum...
    Her an haber gelebilir demiştim bu sabah...haber kapanışta gelmiş..hayırlı uğurlu olsun...demirçelik sektörü kan ağlarken ,Kocaer siparişlere yetisemeyip kapasite artırıyor...Kocaer farkını ortaya koyuyor...geçmişte sık sık kocaerin endeksten de sektörden de pozitif yarışmasını bekledigimi söylüyordum...geldiğimiz nokta bunun gerçekleştiğini gösteriyor..

4. Kocaerde aslında ta 70 e kadar maliyetli bir yol oluşmuş durumda..endekste sıkıntı oluşmaz ise ?? Vede satılacak lotlar ile ilgili belirsizlik ortadan kalkarsa ?? Bu maliyetli yol dolabilir..

5. Katma değerli ürün hattının %50 artırılması ilerki dönemlerde finasallara etkisi çok iyi olacak ayrıca yeni pazarlara Suud başta olmak üzere yelken açabilir.
    Bu arada tahtacı kapanışta 1 lira aşağı basarak nereye varmak istedi acaba, bu haberden kimsenin haberi yok demek istediler galiba.

Hayırlı olsun.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Katma değerli ürün hattının %50 artırılması ilerki dönemlerde finasallara etkisi çok iyi olacak ayrıca yeni pazarlara Suud başta olmak üzere yelken açabilir.
    Bu arada tahtacı kapanışta 1 lira aşağı basarak nereye varmak istedi acaba, bu haberden kimsenin haberi yok demek istediler galiba.

Hayırlı olsun.
    Hem de sağlam satıcılı bir kapanış oldu. Ama Akbank uzerinden ve bank of üzerinden alımlar devam etti sanki . Haber güzel bence de. yarın verdiklerimi geri alacam

7. Yarın 12 M lotu yasal olarak da satabiliyor artık. Bu haberle.umarim kurumsala bizi incitmeden satarlar. 60 altı can sıkıcı

8. Kcaerde kaç birim var bilmiyorum. Bu kapasite artışı önemli bir gelir kaleminin artışı ise muazzam seyelre de gebe olabilir. Şöyle bakınca çok uhi bir yatırım hissesinde olabilir miyiz sorusu akla geliyor. Endeks ise en fazla 100 puan salıp 12 bine roketlicez. En azından endeks kadar prim yaparsak bu da başarıdır. Eregl tarafinda da işler düzelir thaminimce

Sayfa 300/375 İlkİlk ... 200250290298299300301302310350 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •