Sayfa 273/375 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    amacım 2025 yılının sonuna kadar bu hissede beklemektir ama füzeciler buraya doluşup sonra da kıçıma tekme vurmaya kalkarlarsa o zaman bana sıkıntı çıkar...geçmişte gesanda yaşadılarımı burada da yaşayabilirim...öyle bir ortam oluştuğunda fenerbahçeli dostumdan koruma talep edeceğim....o eski bir füzeci olarak onların dilinden anlayacaktır...

bu arada yavaş yavaş da 70,00 a sokuluyoruz...bawer kendini hazır tut...fiyat 70, e geldiği anda müzikal dostumuzu aramaya koyulacağız...onu gördüğümüz yerde gemiden denize atacağız...
    Yüzmeyi unutmuşum, ders almaya başladım dün akşam. Sabırsızlıkla gemiden itilmeyi bekliyorum

2. sn keko bizim urfada tek çocuklu ailelere aile gözü ile bakılmıyor ,dolayısıyla ikinci bir bebek üzerinde çalışma bekliyor senden hisse.net kabilesi

3. Vay anasına sayın seyirciler... Al sati başaran dostlari da tebrik ediyorum. Vay be. Bank of 40 bin lot tek kalemde alıp duruyor. Maşallah millette ne para varmış hehehe ;)

4. Cante cwene düştükçe Kcaer oranin zararlarini karsilamaya çalışıyor benim. Allah razı olsun kcaer. Dumanin daha gür tütsün. Teknikci arkadaş 2.2 dolar demişti. Yarın orayı görünce ne yapar sizce ?

5.  Alıntı Originally Posted by fenerbahceli Yazıyı Oku
    Aynen abi... Bu arada Eregl de bugün endeksten pozitif 46 üzeri tutunma gayretinde

DEMİR ÇELİKCİLER BİZE DUA ETSİN

biz olmasak onların yüzüne bakan olmazdı

iyiki varsın KOCAOĞLAN

tabi bence

6.  Alıntı Originally Posted by derinlik Yazıyı Oku
    sn keko bizim urfada tek çocuklu ailelere aile gözü ile bakılmıyor ,dolayısıyla ikinci bir bebek üzerinde çalışma bekliyor senden hisse.net kabilesi
    Keko tek çocukla yetinmez. BRKSN sayfasını takip etmeni öneririm. Kekomuzun ikinci bebeğidir o. Atatp vardı ama o bebeklikten çıktı delikanlı oldu o. Ama daha adam olacak yaşlanacak diye çok ümitli keko dostumuz.

7.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    DEMİR ÇELİKCİLER BİZE DUA ETSİN

biz olmasak onların yüzüne bakan olmazdı

iyiki varsın KOCAOĞLAN

tabi bence
    Evet sektörü hareketlendiren Kcaer oldu galiba, Eregl 45 - Kcaer 65 TL. yakın zamana kadar Kcaer gerideydi ama hep dediğimiz gibi kulvarları farklı, bende başka benzer şirket var ama hiç takmıyor bunu, yönetim ve vizyon farkı işte, bunlara da dikkat etmek lazım.
    Çok hızlı bir yükseliş oldu, bundan sonra fazla yazmadan izlemeyi düşünüyorum sadece, hayırlısı bakalım.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

8. Kocaer Holding Eregl'yi satın alsa keşke

Sayfa 273/375 İlkİlk ... 173223263271272273274275283323373 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •