Sayfa 180/375 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 1,433 - 1,440 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

haziran 2022 de halka arz olan şirket 6 ay sonra neden %181 bedelsiz verir
    ,izan mantık yok.hisse çok dağınık ve maalesef henuz % 49 u toplanmış durumda.50,55 i diğer kısmında yani sende bende

3 gün önceki iş anlaşması kap sonrası devre kesmesinin sebebi de ,hisseye güvensizlik ve lotların fazla dağınık olmasıdır.
    herkes artık farkında y.ilişkileri hisse tahtada sıkışınca kap attığını.Güven de yitiriyor

2.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku
    ,izan mantık yok.hisse çok dağınık ve maalesef henuz % 49 u toplanmış durumda.50,55 i diğer kısmında yani sende bende

3 gün önceki iş anlaşması kap sonrası devre kesmesinin sebebi de ,hisseye güvensizlik ve lotların fazla dağınık olmasıdır.
    herkes artık farkında y.ilişkileri hisse tahtada sıkışınca kap attığını.Güven de yitiriyor

her yere yazıyorsunuz..

tivitır yetmedi galiba..

keşke bedelsiz verse.

benim için ballı börek olur

yabancıların fonların girmesi içinde ortam dahada iyileşir.

taba bence.

3.  Alıntı Originally Posted by UZMAN1974 Yazıyı Oku

tivitırda sana sorulmuş sorular var.

onlara neden cevap vermedin..

ortaya bir şey atıp kaçmak ahlaki değil.

tabi bence.

Verdim hepsinde cevabim var, iyice bakmadan ithamda bulunmak da ahlaki degil
     Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    tivitırda sana sorulmuş sorular var.

onlara neden cevap vermedin..

ortaya bir şey atıp kaçmak ahlaki değil.

tabi bence.
    SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Keşke bedelsiz verse demek finansal okur yazarlığın yerlerde olduğunu, fon döviz yada altin yatırımcısı olmanı gösterir hatta gerektirir
    her yere yazıyorsunuz..

tivitır yetmedi galiba..

keşke bedelsiz verse.

taba bence.

Her yere yazmam hisse sahiplerini y.iliskilerini bile etkiliyor.bu aslında hissedaslarimin faydasina.
    Maillerime cevap vermek yerine telefonla aranıyor olmam da bunu ispatlıyor ama sizin gibiler bana destek vermek yerine eleştiriyorsunuz, n oldu bildirim puani mi kazandiniz.lutfen bilgi ve destek.mesqji atınız yıksa susunuz zira ekmegimin peşindeyim kemo t. görüyorum. Kimseyle derdim yok.yoksa engeller geçerim
    her yere yazıyorsunuz..

tivitır yetmedi galiba..

keşke bedelsiz verse.

taba bence.

7. Yatırımcı ilişkilerine aşağıdaki iki soruyu iki kez mail attım cevap verilmedi.

Detaylı inceleme yapan ve cevapları bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

1-Halka arz izahnamesinde 2022 yılı ilk çeyreği için katma değerli ürün/toplam satış hacmi oranı %22 yazıyor.

2023 yılı ilk çeyrek faaliyet raporu ve yatırımcı sunumunda ise bu oran yani 2022 yılı ilk çeyreği için katma değerli ürün/toplam satış hacmi oranı %43,2 olarak verilmiştir.Aynı çeyrek için verilen bilgiler birbiriyle çelişmektedir. 2022 ilk çeyreği için katma değerli ürün/toplam satış hacmi oranı nedir?

2_2023 3. çeyreğinde kura ilişkin bilançodaki veriler şöyledir:

Esas faaliyetlerden diğer gelir giderde kura ilişkin kalemler : -226.670,182 ve +142.059,885 = - 84.610,297

Finansman gelir giderlerinde kura ilişkin kalemler : +37.943,698 ve - 219.624,397 = -181.680,699

Bu iki kalemden kura ilişkin zararlar toplamı ise -266.290,996 TL olmuştur.

2. çeyrek ile 3. çeyrek arasında kur oldukça yükselmesine rağmen ve satışların çoğu döviz bazlı ihracat olmasına rağmen çeyreklik bazda (dönemlik değil) her iki kalemde birden oluşan bu kur zararının nedenini nedir?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Morenostrum=bizim deniz.
    Ok
    Yanlışlık vardır, duzeltirler.10 subattaki 12 aylik bilançoda netlesecegini tahmin ediyorum.
     Alıntı Originally Posted by marenostrum9 Yazıyı Oku
    Yatırımcı ilişkilerine aşağıdaki iki soruyu iki kez mail attım cevap verilmedi.

Detaylı inceleme yapan ve cevapları bilen varsa paylaşırsa sevinirim.

1-Halka arz izahnamesinde 2022 yılı ilk çeyreği için katma değerli ürün/toplam satış hacmi oranı %22 yazıyor.

2023 yılı ilk çeyrek faaliyet raporu ve yatırımcı sunumunda ise bu oran yani 2022 yılı ilk çeyreği için katma değerli ürün/toplam satış hacmi oranı %43,2 olarak verilmiştir.Aynı çeyrek için verilen bilgiler birbiriyle çelişmektedir. 2022 ilk çeyreği için katma değerli ürün/toplam satış hacmi oranı nedir?

2_2023 3. çeyreğinde kura ilişkin bilançodaki veriler şöyledir:

Esas faaliyetlerden diğer gelir giderde kura ilişkin kalemler : -226.670,182 ve +142.059,885 = - 84.610,297

Finansman gelir giderlerinde kura ilişkin kalemler : +37.943,698 ve - 219.624,397 = -181.680,699

Bu iki kalemden kura ilişkin zararlar toplamı ise -266.290,996 TL olmuştur.

2. çeyrek ile 3. çeyrek arasında kur oldukça yükselmesine rağmen ve satışların çoğu döviz bazlı ihracat olmasına rağmen çeyreklik bazda (dönemlik değil) her iki kalemde birden oluşan bu kur zararının nedenini nedir?

Redmi Note 8 Pro cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 180/375 İlkİlk ... 80130170178179180181182190230280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •