Sayfa 204/375 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon
Arama sonucu : 2996 madde; 1,625 - 1,632 arası.

Konu: KCAER - Kocaer Çelik Sanayi Ticaret A.Ş

1.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    ric kardeş sen bize bakma çok konuşuruz ama yine de uzun vadeciyiz....8 ay oldu hala pozisyonumu koruyorum...hiç konuşup paylaşım da yapmazsak sıkıntıdan ölürüz...
    eyvALLAH ..aynen

2.  Alıntı Originally Posted by Turquaz Yazıyı Oku
    bendede o kadar ömür kalmamıştır..

bir daha o kadar tutabileceğimi zannetmiyorum

ama sen ,ben satıyorum dediğinde bende veririm

burada galiba birbirimizin sesinden destek alıyoruz... hayırlısı ile bakalım sonumuz ne olacak ?? bu günü tavan ile kapatırsak hoş olacak...bir zahmet boğalar bu gün ayılara galip gelsin...
    ALLAH ım bana doğruyu doğru, yanlışı da yanlış olarak göster ve bana doğru ile amel etmeyi nasip et

3.  Alıntı Originally Posted by keko Yazıyı Oku
    burada galiba birbirimizin sesinden destek alıyoruz... hayırlısı ile bakalım sonumuz ne olacak ?? bu günü tavan ile kapatırsak hoş olacak...bir zahmet boğalar bu gün ayılara galip gelsin...
    inşALLAH boğalar galip gelir

4. vallahi ayıp..

daha ne bekliyorlar götürmek için

allahdan iyi haber geliyor

ya kötü haber gelse ne olacak

her halde soluksuz 3-5 taban olacak

5. Haberleri çılgınca fiyatlamaya başladı nihayet, geçen hafta iyi temizlik yaptı galiba.

İyi haftalar.
    Yatırım Tavsiyesi Değildir.!!!

6.  Alıntı Originally Posted by bawer Yazıyı Oku
    Haberleri çılgınca fiyatlamaya başladı nihayet, geçen hafta iyi temizlik yaptı galiba.

İyi haftalar.
    aynen iyi temizlik yaptı ..hayırlısı uzun vade de güzel kazandıracak .biriktirmeye yatırım yapmaya devam .ara sıra düzeltmeler gelsede bekleyen kazanır uzun vade

cuma günü tavandan 484.000 lot alan BofA nin bugün satış yapması uv değil kv olduğunu gösterir diye düşünürken hisse takasinda en fazla ( %13,86 ) lota sahip olması da tezat oluşturuyor ve mantık bitiyor

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 204/375 İlkİlk ... 104154194202203204205206214254304 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •